Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

14.11.2021

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Принтери та БФП Xerox® VersaLink форматів A4 та A3 з технологією ConnectKey істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Принтер А3 Xerox VersaLink C7000 / C8000

БФП А4 кол. Xerox VersaLink C400DN / C405DN

БФП А4 ч/б. Xerox VersaLink B400DN / B405 

БФП А3 кол. Xerox VersaLink C7020 / C7025 / C7030 

БФП А3 ч/б. Xerox VersaLink B7025 B7030 

Обзор:

  • Ідеально підходять для невеликих та середніх робочих групи
  • Інноваційний функціонал за доступної вартості володіння
  • Просте налаштування під ваші робочі процеси - в будь-якому місці і в будь-який час
  • Широкий вибір монохромних та повнокольорових пристроїв

Перегляньте відео, щоб дізнатися більше про VersaLink

Ви побачите, як пристрої VersaLink трансформують робочий простір

 

Технології, на які можна покластися

Переглядайте відскановані документи та факси на сенсорному екрані, подібному до екрана планшета, і швидко перетворюйте відскановані документи на файли з можливістю пошуку тексту.

 

 

 

Просте налаштування

Покрокові майстри налаштування та анімовані підказки ідеально підходять для організацій без служби технічної підтримки або для тих, хто просто не хоче чекати допомоги фахівця.

 

 

Широкі можливості підключення

Пристрої VersaLink підтримують дротові та бездротові з'єднання, а також підключення мобільних пристроїв. З сенсорного екрана VersaLink можна отримати доступ до всіх хмарних сервісів: Dropbox, Google Drive™ та OneDrive®.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey