Акції компанії ЛДС

В компанії «ЛДС» постійно діють акції та спеціальні пропозиції, які дозволяють економити на придбанні і подальшої експлуатації друкарської техніки. Ми реалізуємо тільки оригінальне устаткування і витратні матеріали, тому ви можете розраховувати на довгу і надійну роботу своїх пристроїв.

На цій сторінці найактуальніші акційні пропозиції від компанії LDS, де ви завжди зможете підібрати вигідні умови придбання. У нас ви зможете знайти акції на принтери і БФП, а також на інше друкарське обладнання та витратні матеріали до них які вигідні не тільки для організацій, але і для приватних осіб.

Крім того, ви зможете вигідно купити плоттер по акції і отримати практичний подарунок у вигляді витратних матеріалів. У нас ви завжди знайдете великий асортимент високоякісної техніки НР, Xerox, Canon, Epson і інших брендів, акції від цих виробників зроблять вашу покупку вигідною.

Слідкуйте за інформацією на нашому сайті, щоб не пропустити вдалий момент для покупки потрібного вам обладнання. Також ви завжди можете зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і уточнити деталі проведення будь-якої акції. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас з усіх питань і допоможуть вам зробити правильний вибір.