Сканери |

  • Сортувати по...

Сканери – це незамінні помічники в роботі з паперовими носіями. Вони дозволяють переводити друковані зображення в електронну форму і обробляти отримані знімки. Сучасні сканери щороку удосконалюються, і сьогодні можна знайти техніку з набором опцій для вирішення практично необмеженого кола завдань.

Нова передова техніка відповідає найвищим вимогам стандарту – вона миттєво готова до роботи відразу після включення, а також володіє підвищеними енергозберігаючими характеристиками. Сканери розраховані на різні формати оброблюваних зображень. Одними з найбільш затребуваних є сканери А3 формату, при цьому фактична робоча область пристрою може бути і більше номінального стандартного розміру.

Асортимент техніки в компанії «ЛДС» величезний – в залежності від потреб, у нас є кольорові сканери як бюджетної категорії для домашнього використання, так і професійні сканери А3 формату. Одні з найпопулярніших позицій – мобільний сканер та фотосканер. Купити їх також можна в компанії «ЛДС». І ви можете бути впевненими – вони будуть поєднувати в собі одночасно бездоганну якість, високу продуктивність і розумну ціну.

Якщо на підприємстві передбачається великий обсяг сканування, то відмінним варіантом для покупки стануть швидкісні сканери Canon, які максимально ефективно переводять в цифровий формат різного роду інформацію і є незамінними помічниками в організації електронного документообігу. Обираючи техніку для масштабних робіт по скануванню, слід звернути увагу на пристрої з можливістю двостороннього сканування і автоподачею оригіналів. Ці корисні опції істотно прискорять роботу.

Вибираючи сканер враховуйте, що ключовим параметром якості отриманих зображень є максимальний дозвіл сканування. Він вимірюється в dpi – кількості крапок на квадратний дюйм. Для розпізнавання звичайного тексту досить 300х300 dpi, для простої роботи з фото - 800-1500 dpi, для професійного застосування можуть знадобитися широкоформатні сканери з більш високими значеннями. Крім того, зверніть увагу на те, що робочий цикл сканера повинен бути достатній для імовірних навантажень.

Наші фахівці допоможуть підібрати необхідну вам модель сканера, який ідеально впорається з поставленим перед ним завданням, щоб вам не довелося переплачувати за незатребувані функції.