Ремонт, технічне та профілактичне обслуговування оргтехніки та широкоформатного обладнання

Ремонт і технічне обслуговування оргтехніки


Технічне обслуговування включає в себе заходи з діагностики, профілактики, ремонту і аналізу результатів експлуатації обладнання.

Діагностика-комплекс робіт по загальній оцінці працездатності обладнання та його окремих вузлів, виявлення причин відмови або відхилень у його роботі від заданих параметрів.

Профілактика- комплекс профілактичних робіт, що забезпечують максимальну продуктивність Вашого обладнання і зводять до мінімуму ймовірність виходу його з ладу.

Існує сумна статистика, що, як правило, ремонт дорогої техніки постфактум обходитися власникові набагато дорожче, ніж вартість своєчасно проведених профілактичних заходів по її обслуговуванню. Коли всі зношенні вузли очищені, налаштування апаратури оптимізовані, то витрата тонера і знос вузлів зменшується, а це основна витратна частина.

Ремонт-комплекс робіт по усуненню збоїв, несправностей або відхилень в роботі обладнання і приведення його в працездатний стан.

ЛДС-Сервіс виконує сервісне обслуговування та ремонт будь-якого ступеня складності офісної техніки провідних виробників XEROX, SAMSUNG, EPSON, PANASONIC, RICOH, CANON, HP, KODAK та ін.

Види послуг з ремонту оргтехніки:

ремонт копірів
ремонт струменевих, лазерних, матричних принтерів
ремонт плотерів
ремонт сканерів
ремонт факсів
Дуже часто ремонт і заміна деталей не потрібні, і досить просто провести своєчасну профілактику техніки, яка регламентуюється виробником, і є плановою роботою після певного часу експлуатації обладнання.

Працюючи на ринку, де основною цінністю є відмінний сервіс, компанія «ЛДС-Сервіс» постійно підвищує рівень теоретичних і практичних навичок своїх фахівців, вкладає в навчання та підтвердження кваліфікації персоналу, значні сили і засоби, тим самим, підтримуючи якість своїх послуг на високому рівні .

У розпорядженні сервісного центру є вся необхідна матеріально-технічна база.

Ремонт і технічне обслуговування широкоформатної техніки


Компанія «ЛДС - Сервіс» займається ремонтом і сервісним обслуговуванням широкоформатної техніки, яка застосовується як в рекламній, так і в інженерно-конструкторської діяльності.

Нашими інженерами накопичено достатній досвід в сфері обслуговування і ремонту широкоформатних принтерів таких брендів як XEROX, EPSON, HP, Kodak, Liyu і інших виробників (лазерних, водорозчинних, сольвентних типів даної техніки) широко представлених на ринку України.

З 2008 року ми є Сервіс партнерами компанії Гіфтек Україна по всьому спектру техніки, пропонованої цією компанією, як друкованої, так і для гравіювання - фрезерної техніки всіх типів.

Для забезпечення якісної передачі кольору кольоровими принтерами надається послуга побудови колірних профілів під матеріали і вимоги замовника.

Профілактичне обслуговування техніки


Робота офісу це безперервний процес. Для його функціонування потрібен запас міцності і надійності використовуваного обладнання. Будь то принтери, комп'ютери або копіри. Тільки своєчасна профілактика допоможе уникнути непередбачених збоїв і фінансових витрат на ремонт техніки.

Профілактика - комплекс робіт виконуваних на устаткуванні з метою підтримки його в працездатному стані.

Для підтримання експлуатаційних якостей офісної техніки (принтерів, копіювальних апаратів, факсів, багатофункціональних пристроїв) на високому рівні протягом тривалого терміну, дуже важливо регулярне профілактичне обслуговування. При грамотному і своєчасному обслуговуванні ефективність, якість роботи і термін життя техніки збільшуються, зменшується ймовірність виходу її з ладу і собівартість її використання. В ході профілактичних робіт перевіряється технічний стан основних вузлів і деталей. Чим вище навантаження на техніку, тим частіше потрібно робити профілактику.

Практичний досвід і самі виробники рекомендують звертатися за підтримкою до кваліфікованих фахівців в авторизовані сервісні центри. Компанія «ЛДС» має таких фахівців, які об'єднані в окремий підрозділ, з метою відстеження та більш повного задоволення потреб клієнтів в питаннях що стосуються обслуговування їх офісної техніки.

Наші інженери завжди готові здійснити для Вас:

Профілактичне обслуговування принтерів
Профілактичне обслуговування копіювальних апаратів
Профілактичне обслуговування факсів
Профілактичне обслуговування багатофункціональних пристроїв
Профілактичне обслуговування широкоформатних інженерних принтерів
Час реагування по місту на звернення замовника не перевищує 8 годин.

Ми гарантуємо високу якість обслуговування і будемо завжди раді бачити Вас в числі наших Замовників!

Новини та акції

Нова серія Canon imageRUNNER 1600

Високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої можливістю сканування і розширеної возможеностью мобільного підключення.

LDS безперервно підтверджує і отримує нові партнерські статуси!

Document Technology Partner Platinum - даний статус є одним з найвищих, і присвоюється тільки при наявності ряду фахівців, які успішно пройшли необхідні курси Xerox, і відмінно здали сертифіковані іспити. Наявність даного статусу підтверджує високий професіоналізм команди LDS, а також злагоджені партнерські відносини з компанією XEROX, можливість брати участь у складних проектах і надавати кваліфіковану, якісну підтримку!

Epson збільшує стандартну гарантію на інженерні принтери

Відразу для трьох моделей інженерних принтерів Epson серії SureColor SC-T термін офіційної гарантії збільшений до двох років.

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON по наступним категоріям продуктів: _________________________ Широкоформатні Принтери Копіри Сканери Мулті Функціональні Пристрої Проектори та Сканери

Аутсорсинг офісної друку - Більше ніж просто друк!

Компанія LDS допоможе вам впровадити рішення MPS для більш точного прогнозування витрат, збільшення часу безперебійної роботи і підвищення безпеки друку вашого офісу.

Технологія HP PageWide

Уявіть собі, що в майбутньому ви заново винайшли і удосконалили спосіб друку. Більш швидкий, продуктивний і ефективний, але менш енергоємний і менш витратний. Абсолютна підвищення продуктивності.

Великі речі в маленькій упаковці. Xerox Duplex

Нові досягнення в області технологій і програмного забезпечення вносять більший внесок в більш дрібні і прості у використанні пропозиції.

Запрошуємо відвідати стенд Xerox в рамках виставки CEE 2019

Компанія LDS запрошує вас відвідати стенд компанії Xerox в рамках щорічної спеціалізованої виставки CEE 2019, організованою компанією ERC. Захід буде проходити 5 - 7 квітня, за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Дорогі жінки! Вітаємо вас з 8 березня!

Дорогі жінки! Компанія LDS вітає вас зі святом весни, краси і любові - з 8-м Березня! Нехай ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних сюрпризів! І нехай посмішка ніколи не сходить з ваших уст! З щирими побажаннями, колектив компанії LDS.