Ремонт, технічне та профілактичне обслуговування оргтехніки та широкоформатного обладнання

Ремонт і технічне обслуговування оргтехніки


Технічне обслуговування включає в себе заходи з діагностики, профілактики, ремонту і аналізу результатів експлуатації обладнання.

Діагностика-комплекс робіт по загальній оцінці працездатності обладнання та його окремих вузлів, виявлення причин відмови або відхилень у його роботі від заданих параметрів.

Профілактика- комплекс профілактичних робіт, що забезпечують максимальну продуктивність Вашого обладнання і зводять до мінімуму ймовірність виходу його з ладу.

Існує сумна статистика, що, як правило, ремонт дорогої техніки постфактум обходитися власникові набагато дорожче, ніж вартість своєчасно проведених профілактичних заходів по її обслуговуванню. Коли всі зношенні вузли очищені, налаштування апаратури оптимізовані, то витрата тонера і знос вузлів зменшується, а це основна витратна частина.

Ремонт-комплекс робіт по усуненню збоїв, несправностей або відхилень в роботі обладнання і приведення його в працездатний стан.

ЛДС-Сервіс виконує сервісне обслуговування та ремонт будь-якого ступеня складності офісної техніки провідних виробників XEROX, SAMSUNG, EPSON, PANASONIC, RICOH, CANON, HP, KODAK та ін.

Види послуг з ремонту оргтехніки:

ремонт копірів
ремонт струменевих, лазерних, матричних принтерів
ремонт плотерів
ремонт сканерів
ремонт факсів
Дуже часто ремонт і заміна деталей не потрібні, і досить просто провести своєчасну профілактику техніки, яка регламентуюється виробником, і є плановою роботою після певного часу експлуатації обладнання.

Працюючи на ринку, де основною цінністю є відмінний сервіс, компанія «ЛДС-Сервіс» постійно підвищує рівень теоретичних і практичних навичок своїх фахівців, вкладає в навчання та підтвердження кваліфікації персоналу, значні сили і засоби, тим самим, підтримуючи якість своїх послуг на високому рівні .

У розпорядженні сервісного центру є вся необхідна матеріально-технічна база.

Ремонт і технічне обслуговування широкоформатної техніки


Компанія «ЛДС - Сервіс» займається ремонтом і сервісним обслуговуванням широкоформатної техніки, яка застосовується як в рекламній, так і в інженерно-конструкторської діяльності.

Нашими інженерами накопичено достатній досвід в сфері обслуговування і ремонту широкоформатних принтерів таких брендів як XEROX, EPSON, HP, Kodak, Liyu і інших виробників (лазерних, водорозчинних, сольвентних типів даної техніки) широко представлених на ринку України.

З 2008 року ми є Сервіс партнерами компанії Гіфтек Україна по всьому спектру техніки, пропонованої цією компанією, як друкованої, так і для гравіювання - фрезерної техніки всіх типів.

Для забезпечення якісної передачі кольору кольоровими принтерами надається послуга побудови колірних профілів під матеріали і вимоги замовника.

Профілактичне обслуговування техніки


Робота офісу це безперервний процес. Для його функціонування потрібен запас міцності і надійності використовуваного обладнання. Будь то принтери, комп'ютери або копіри. Тільки своєчасна профілактика допоможе уникнути непередбачених збоїв і фінансових витрат на ремонт техніки.

Профілактика - комплекс робіт виконуваних на устаткуванні з метою підтримки його в працездатному стані.

Для підтримання експлуатаційних якостей офісної техніки (принтерів, копіювальних апаратів, факсів, багатофункціональних пристроїв) на високому рівні протягом тривалого терміну, дуже важливо регулярне профілактичне обслуговування. При грамотному і своєчасному обслуговуванні ефективність, якість роботи і термін життя техніки збільшуються, зменшується ймовірність виходу її з ладу і собівартість її використання. В ході профілактичних робіт перевіряється технічний стан основних вузлів і деталей. Чим вище навантаження на техніку, тим частіше потрібно робити профілактику.

Практичний досвід і самі виробники рекомендують звертатися за підтримкою до кваліфікованих фахівців в авторизовані сервісні центри. Компанія «ЛДС» має таких фахівців, які об'єднані в окремий підрозділ, з метою відстеження та більш повного задоволення потреб клієнтів в питаннях що стосуються обслуговування їх офісної техніки.

Наші інженери завжди готові здійснити для Вас:

Профілактичне обслуговування принтерів
Профілактичне обслуговування копіювальних апаратів
Профілактичне обслуговування факсів
Профілактичне обслуговування багатофункціональних пристроїв
Профілактичне обслуговування широкоформатних інженерних принтерів
Час реагування по місту на звернення замовника не перевищує 8 годин.

Ми гарантуємо високу якість обслуговування і будемо завжди раді бачити Вас в числі наших Замовників!

Новини та акції

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in от Xerox. Меняем по фото: старий принтер на новый цветной Xerox VersaLink C8000/C9000 со скидкой 40%

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.