Ремонт, технічне та профілактичне обслуговування оргтехніки та широкоформатного обладнання

Ремонт і технічне обслуговування оргтехніки


Технічне обслуговування включає в себе заходи з діагностики, профілактики, ремонту і аналізу результатів експлуатації обладнання.

Діагностика-комплекс робіт по загальній оцінці працездатності обладнання та його окремих вузлів, виявлення причин відмови або відхилень у його роботі від заданих параметрів.

Профілактика- комплекс профілактичних робіт, що забезпечують максимальну продуктивність Вашого обладнання і зводять до мінімуму ймовірність виходу його з ладу.

Існує сумна статистика, що, як правило, ремонт дорогої техніки постфактум обходитися власникові набагато дорожче, ніж вартість своєчасно проведених профілактичних заходів по її обслуговуванню. Коли всі зношенні вузли очищені, налаштування апаратури оптимізовані, то витрата тонера і знос вузлів зменшується, а це основна витратна частина.

Ремонт-комплекс робіт по усуненню збоїв, несправностей або відхилень в роботі обладнання і приведення його в працездатний стан.

ЛДС-Сервіс виконує сервісне обслуговування та ремонт будь-якого ступеня складності офісної техніки провідних виробників XEROX, SAMSUNG, EPSON, PANASONIC, RICOH, CANON, HP, KODAK та ін.

Види послуг з ремонту оргтехніки:

ремонт копірів
ремонт струменевих, лазерних, матричних принтерів
ремонт плотерів
ремонт сканерів
ремонт факсів
Дуже часто ремонт і заміна деталей не потрібні, і досить просто провести своєчасну профілактику техніки, яка регламентуюється виробником, і є плановою роботою після певного часу експлуатації обладнання.

Працюючи на ринку, де основною цінністю є відмінний сервіс, компанія «ЛДС-Сервіс» постійно підвищує рівень теоретичних і практичних навичок своїх фахівців, вкладає в навчання та підтвердження кваліфікації персоналу, значні сили і засоби, тим самим, підтримуючи якість своїх послуг на високому рівні .

У розпорядженні сервісного центру є вся необхідна матеріально-технічна база.

Ремонт і технічне обслуговування широкоформатної техніки


Компанія «ЛДС - Сервіс» займається ремонтом і сервісним обслуговуванням широкоформатної техніки, яка застосовується як в рекламній, так і в інженерно-конструкторської діяльності.

Нашими інженерами накопичено достатній досвід в сфері обслуговування і ремонту широкоформатних принтерів таких брендів як XEROX, EPSON, HP, Kodak, Liyu і інших виробників (лазерних, водорозчинних, сольвентних типів даної техніки) широко представлених на ринку України.

З 2008 року ми є Сервіс партнерами компанії Гіфтек Україна по всьому спектру техніки, пропонованої цією компанією, як друкованої, так і для гравіювання - фрезерної техніки всіх типів.

Для забезпечення якісної передачі кольору кольоровими принтерами надається послуга побудови колірних профілів під матеріали і вимоги замовника.

Профілактичне обслуговування техніки


Робота офісу це безперервний процес. Для його функціонування потрібен запас міцності і надійності використовуваного обладнання. Будь то принтери, комп'ютери або копіри. Тільки своєчасна профілактика допоможе уникнути непередбачених збоїв і фінансових витрат на ремонт техніки.

Профілактика - комплекс робіт виконуваних на устаткуванні з метою підтримки його в працездатному стані.

Для підтримання експлуатаційних якостей офісної техніки (принтерів, копіювальних апаратів, факсів, багатофункціональних пристроїв) на високому рівні протягом тривалого терміну, дуже важливо регулярне профілактичне обслуговування. При грамотному і своєчасному обслуговуванні ефективність, якість роботи і термін життя техніки збільшуються, зменшується ймовірність виходу її з ладу і собівартість її використання. В ході профілактичних робіт перевіряється технічний стан основних вузлів і деталей. Чим вище навантаження на техніку, тим частіше потрібно робити профілактику.

Практичний досвід і самі виробники рекомендують звертатися за підтримкою до кваліфікованих фахівців в авторизовані сервісні центри. Компанія «ЛДС» має таких фахівців, які об'єднані в окремий підрозділ, з метою відстеження та більш повного задоволення потреб клієнтів в питаннях що стосуються обслуговування їх офісної техніки.

Наші інженери завжди готові здійснити для Вас:

Профілактичне обслуговування принтерів
Профілактичне обслуговування копіювальних апаратів
Профілактичне обслуговування факсів
Профілактичне обслуговування багатофункціональних пристроїв
Профілактичне обслуговування широкоформатних інженерних принтерів
Час реагування по місту на звернення замовника не перевищує 8 годин.

Ми гарантуємо високу якість обслуговування і будемо завжди раді бачити Вас в числі наших Замовників!

Новини та акції

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

АКЦІЯ! Система управління друком в подарунок до БФП VersaLink B7025/30/35.

При купівлі Xerox VersaLink B7025/30/35, ви отримуєте в подарунок ліцензію Xerox Workplace Suite - рішення для авторизації, яке дозволить вам: контролювати витрати, отримувати аналітику, підвищити рівень інформаційної безпеки та організувати зручний мобільний друк.

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.