Персональні комп'ютери |

  • Сортувати по...

Компанія «ЛДС» є офіційним представником в Україні бренду НР inc. – провідного світового виробника комп'ютерної та оргтехніки. Це одна з найстаріших компаній, що зуміла стати лідером IT-ринку завдяки постійному впровадженню у виробництво інновацій і передових наукових розробок.

Мы с гордостью представляем вам персональные компьютеры высочайшего качества, надёжность которых проверена нашими многочисленными покупателями – от предприятий малого и среднего бизнеса до крупных корпоративных клиентов, банков, полиграфических фирм, проектных и строительных компаний.

Ми з гордістю представляємо вам персональні комп'ютери Нewlett Packard найвищої якості, надійність яких перевірена нашими численними покупцями – від підприємств малого та середнього бізнесу до великих корпоративних клієнтів, банків, поліграфічних фірм, проектних і будівельних компаній.

У нашому магазині ви завжди знайдете великий асортимент найсучасніших системних блоків – від надійних і продуктивних офісних ПК НР inc. до потужних ігрових систем і робочих станцій. Системний блок є основним функціоналом комп'ютера, від його характеристик залежить ефективність техніки і швидкість виконання поставлених завдань. Виробник подбав про те, щоб запропонувати персональні комп'ютери НР inc. в готових конфігураціях з оптимальним набором параметрів і опцій.

У нашому магазині ви можете вибрати техніку для офісу і купити ПК НР inc. з відмінним співвідношенням ціни і функціоналу. Зручна система фільтрів на сайті допоможе вам виставити потрібні параметри по типу пристрою, обсягу ОЗП, кількості ядер, а також вартості, і зробити вибір самостійно.

Але при необхідності наші фахівці допоможуть порівняти кілька моделей і підібрати ідеальний персональний комп'ютер, в залежності від того, для яких цілей буде використовуватися пристрій.

Для виконання простих повсякденних завдань, офісної роботи, навчання, обробки зображень підійде базова конфігурація ПК. Це найбільш бюджетний варіант, який, тим не менш, має відмінну продуктивність і розрахований на довгі роки безперебійної роботи.

У нашому магазині представлені також кращі пристрої для геймерів, що відповідають системним вимогам останніх ігрових новинок. Такі комп'ютери мають підвищену потужність – збільшений обсяг пам'яті, посилену відеокарту, ефективну систему охолодження.

У каталозі «ЛДС» ви знайдете також відмінний вибір найсучасніших робочих станцій і тонких клієнтів за доступною ціною. Ми дорожимо своєю репутацією і продаємо тільки оригінальну сертифіковану техніку, що має гарантію від виробника.