Широкоформатні системи |

  • Сортувати по...

Широкоформатні системи призначені для роботи з великими зображеннями, кресленнями, плакатами, банерами і т.д. Вони активно використовуються в проектних, інженерних та будівельних компаніях, а також в поліграфічному та рекламному виробництві для копіювання, сканування і тиражування документів. У компанії LDS представлені такі широкоформатні апарати, як широкоформатний плоттер серії НР DesignJet і HP Latex, плоттери Canon imagePROGRAF, плоттери Epson SureColor, Epson Stylus і широкоформатні сканери Xerox.

У нас ви зможете купити широкоформатний принтер Hewlett-Packard – це висококласна автоматизована система друку, яка відрізняється продуктивністю, надійністю і економічністю. Рекомендуємо також розглянути широкоформатний принтер Epson, моделі цього бренду відрізняються високою точністю і чіткістю зображення схем, карт і креслень.

У нашому каталозі представлена продукція одного зі світових лідерів виробництва техніки і обладнання, фірми Canon. Широкоформатний принтер цього бренду – це завжди висока якість друку, відмінна передача кольору і зручність користування.