Монітори |

  • Сортувати по...

Хороший монітор для комп'ютера забезпечує якісну передачу кольору і оптимальну контрастність, це підвищує працездатність і допомагає захистити зір користувача. Якщо ви проводите за комп'ютером велику кількість часу, до вибору монітора слід підійти дуже відповідально.

Рідкокристалічні монітори НР мають великий модельний ряд, це дозволяє підібрати ідеальну за параметрами модель для вирішення будь-яких задач. Монітори Dell 27 призначені для професіоналів, а для повсякденної роботи і домашнього використання популярні монітори НР 22 дюйма, а також монітори НР 24 дюйми. Вони мають чудовий дизайн, бездоганну точність передачі кольору і широкі кути огляду, не спотворюють відтворену графіку і відеоряд.

ЖК монітори 19 дюймів мають зручний компактний розмір і демократичну вартість, тому їх часто встановлюють в громадських установах і бюджетних організаціях. Для геймерів найкраще підійде широкоформатний монітор з поліпшеними характеристиками матриці для плавного відтворення швидких рухів.

Наші фахівці допоможуть підібрати вам ідеальну за параметрами модель.

Монітори

Монітор персонального комп'ютера служить для відображення всіх операцій, які виконує користувач, їх результатів. При цьому, екран для ПК, багато в чому, впливає на продуктивність ПК і комфорт роботи з ним.

Основні характеристики

Монітор для комп'ютера, в основному, характеризується:

  • типом матриці, що визначає швидкість відгуку, колірну насиченість, кут огляду і так далі.Так, наприклад, екран з матрицею типу TN, зі швидкістю відгуку в 3 мілісекунди, підійде для геймерів, монітор на базі VA, з відмінною передачею кольору, може бути кращим рішенням для офісних програм, роботи з фотографіями і серфінгу по інтернету, а екран для комп'ютера з матрицею IPS, що забезпечує насичену картинку і кут огляду до 180 градусів, буде ідеальним варіантом для перегляду фільмів, відеомонтажу, створення анімації і 3D моделювання;
  • дозволом екрану, що впливає на якість зображення. Для використання мультимедійних файлів і FullHD відео, досить буде роздільної здатності 1920 на 1080 пікселів, а для використання графічних додатків, варто обзавестися монітором вже з показником 2560 на 1080 пікселів. Якщо потрібна ще більша деталізація, то варто звернути увагу на монітори 4К, чий дозвіл вчетверо перевищує можливості FullHD;
  • розміром екраном. Завжди можна придбати монітор, діагоналлю, від мінімальних 15 до вельми вражаючих 52 дюймів.

Крім цього, монітор ПК може характеризувати діапазон статичної яскравості і контрастності, також робить вплив на якість картинки, а також частота оновлення екрану, яка вказує на число кадрів, змінюваних протягом секунди.

Додаткові можливості

Монітори для ПК можуть мати:

  • вигнутий екран, для згладжування погано доступних кутів огляду;
  • вбудовані акустичні системи;
  • вбудовану WEB-камеру;
  • вбудований ТВ-тюнер.
  • 3D підтримку.