Багатофункціональні пристрої |

  • Сортувати по...

Роботу будь-якого підприємства сьогодні неможливо уявити без друкарської та копіювальної оргтехніки. Найбільшу зручність і ефективність забезпечують БФП для офісу – пристрої, що поєднують в собі опції копіювання, друку та сканування документів. Техніка класу «все-в-одному» також незамінна для домашнього використання.

Найважливіша перевага такого обладнання – компактність. В одному корпусі об'єднані як мінімум три базові функції для роботи з документами. Відповідно, такі апарати займають в 3 рази менше місця, а також істотно економлять енергоресурси.

Щороку виробники вдосконалюють технічні розробки, моделі останніх поколінь дозволяють без комп'ютеру редагувати зображення перед друком. За допомогою великих сенсорних дисплеїв безпосередньо на пристрої можна збільшувати і зменшувати зображення, ставити кілька сторінок на одному аркуші та ін. Сьогодні можна також купити БФП, який буде обмінюватися текстовими і графічними повідомленнями через телефонну мережу, і яким можливо керувати віддалено, через мобільні гаджети.

На сучасних багатофункціональних пристроях можна налаштувати систему аутентифікації користувачів і встановити індивідуальні параметри доступу. Це дозволяє відстежувати дії користувачів, дає можливість контролювати витрати на друк і забезпечує безпеку інформації, що буває важливо на великих підприємствах. Наявність зручної функції бездротового підключення по Wi-Fi надає доступ до пристрою практично необмеженій кількості співробітників.

У нас ви знайдете кращі моделі БФП від провідних світових виробників. Величезний асортимент техніки представлений струменевими, лазерними та світлодіодними апаратами різного формату - від А4 до А3 +, що працюють в кольоровому і чорно-білому режимі. Чим більше показник роздільної здатності друку, тим кращої якості виходять відбитки. Професійні БФП мають функцію друку без полів. Вони призначені для підприємств комерційної поліграфії і рекламної друку, проектних і будівельних фірм.

Одне з найкращих придбань – багатофункціональний пристрій НР. Компанія «LDS» є офіційним представником цього бренду в Україні, наш багаторічний досвід роботи підтверджує високу якість і надійність цього виробника. Якщо вам треба купити БФП, комплектуючі, витратні матеріали, а також якщо ви шукаєте професійний сервісний центр БФП – звертайтесь в компанію «LDS».