Форум професіоналів ринку широкоформатного друку - журнал Print Plus

09.11.2018

17 вересня 2013 року компанія «ЛДС» спільно з представництвом Hewlett-Packard в Україні провели перший «Форум професіоналів ринку широкоформатного друку 2013».

17 вересня 2013 року компанія «ЛДС» спільно з представництвом Hewlett-Packard в Україні провели перший «Форум професіоналів ринку широкоформатного друку 2013».

Захід пройшов в затишній і діловій атмосфері заміській резиденції, в оточенні соснового лісу, де учасники форуму дізналися від провідних менеджерів компанії НР про технологічні новинки і тенденції розвитку ринку широкоформатного друку. Більше 50-ти представників як комерційних, так і державних компаній обмінялися досвідом впровадження нових рішень в різних областях: GIS, CAD, фото / графічного сегмента і поліграфії.

Олександр Хандогін, директор компанії «ЛДС» відкрив форум словами вітання гостей, серед яких були присутні представники найбільших поліграфічних компаній, друкованих центрів, промислових підприємств, державних і приватних організацій. Олександр розповів про історію успішного багаторічного партнерства і стратегічну співпрацю з компанією Hewlett-Packard у напрямку устаткування для друку і сервісної підтримки.

Читати повністю

Інші публікації

"Як гарантовано виправдати свої інвестиції за все за 2 роки?" - Журнал "ЦИФРА"

Широкий жест - 17 травня компанія "ЛДС" спільно з представництвом Hewlett-Packard провели семінар "Широкоформатні рішення НР", присвячений новим моделям обладнання для фотографічного сегмента.

"Розкрито всі принципи роботи компанії« ЛДС »зі своїми клієнтами на семінарі" Широкоформатні рішення Hewlett-Packard "- журнал" PrintPlus "

17 травня відбувся семінар LDS & laquo; Широкоформатні рішення Hewlett-Packard & raquo;. Учасників заходу привітав директор компанії LDS Олександр Хандогін. Він зазначив, що заснована в 1991 році компанія LDS починала свою діяльність виключно з поставок Xerox, а сьогодні успішно продає і надає сервісну підтримку. обладнання Xerox, Hewlett Packard, Canon, Epson і інших світових виробників.

"Хто формує політику продажів на ринку обладнання?" Коментар Олени Ковальської, заступника директора компанії «ЛДС» для журналу "Цифра".

У нинішній час набагато легше говорити про результати, ніж про прогнози. Для нашого підприємства рік почався успішно!

"Шукайте якісне сервісне обслуговування? Ми знаємо, як захистити Вашу техніку" Стаття Вавилова Олександра Миколайовича, директора сервісного центру «ЛДС-Сервіс»!

Однією із стратегічних цілей діяльності "ЛДС" є розширення портфеля послуг компанії та поліпшення якості обслуговування клієнтів. Тому, особливу увагу ми приділяємо розвитку сервісного напрямку.

Інтерв'ю Олександра Хандогін: "Ми повинні йти в ринок" - Журнал РrintPlus

Ми хочемо, щоб наші замовники звертали увагу на обладнання, яке за своїми характеристиками і можливостям відрізняється від всього іншого. Така техніка дає істотні конкурентні переваги і можливість робити те, чого немає у інших, щось ексклюзивне.

Інтерв'ю Олександра Хандогін: «Для наших замовників ми, перш за все, партнери!» - Журнал РrintPlus

LDS - помітний гравець на ринку цифрового друку України. Компанія є прем'єр-партнером Xerox, золотим-партнером Hewlett Packard, а також успішно продає обладнання Canon і Epson.

Xerox і «ЛДС» продемонстрували рішення для кольорового друку без граніц- Журнал РrintPlus

Київ, 7 квітня. "Xerox, спільно зі своїм прем'єр-партнером, компанією" ЛДС "провели семінар" Кольоровий друк: кращі рішення c Xerox "

Широкоформатний РІШЕННЯ для інженерно-конструкторського документообігу - Журнал РrintPlus

У низці численних івентів, які українське представництво Xerox організовує разом з партнерами в Києві і регіонах, досить помітним став семінар "Широкоформатні рішення для інженерно-конструкторського документообігу"

"Вперше в Україні компанією" ЛДС "інстальована машина Buhrs BB 700 Pocket" - Журнал РrintPlus

Вперше в Україні інстальована Конвертовальная машина Buhrs BB 700 Pocket. Про можливості пристрою, причини вибору саме цієї машини і очікуваннях власників друкарні, куди техніка була інстальована.

Відкриття "ЦЕНТРОДРУК" - Журнал PrintPlus

11 грудня відбулося відкриття одного з перших в Україні комерційного принт-центру "ЦЕНТРОДРУК", орієнтованого на виконання транзакционной друку з подальшим конвертування.