Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

02.11.2020

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Компанія «Мегатрейд» повідомляє про інсталяцію першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160 здатного друкувати із застосуванням білих чорнил на матеріалах шириною до 1 625 мм і призначеного для виробництва першокласної інтер’єрної продукції, вуличної реклами, різноманітних експозиційних матеріалів!

Принтер працює в типографії «Ідея Принт», яка вже друкує перші комерційні замовлення на шпалерах, тканинах та полотні.

Серед переваг Ricoh Pro L5160:

  • Широка з рівною без ребристих направляючих поверхня робочого стола, дозволяє рівномірно і з надвисокою точністю наносити фарбу на різноманітні матеріали, забезпечує чітку геометрію без розтягування країв що важливо для друкування на шпалерах;
  • Висока якість друку досягається завдяки роздільній здатності 1200 x 1200 dpi та можливостям зміни розміру краплі, що забезпечує більш плавні градації та відтворення найдрібніших деталей;
  • У комплекті з Ricoh Pro L5160 – програмне забезпечення Colorgate PS10, що забезпечує найкращу узгодженість кольорів і керування робочими процесами між різними принтерами, включаючи інші марки;
  • Можливість друку білого на додаток до стандартного CMYK дає більш яскраві та насичені кольори і розширює спектр застосування. Зокрема, тришаровий друк, при якому білі чорнила друкуються між кольоровими, дозволяє бачити зображення з обох сторін, хоча друк виконується лише на одній.

Дякуємо нашим партнерам – компанії LDS, завдяки якій відбулась поставка та запуск, і бажаємо «Ідея Принт» ефективного та успішного розвитку, величезної кількості замовлень і виходу на нові ринки.

Детальна інформація про Ricoh Pro L5160: https://www.lds.com.ua/lateksnyy-plotter-ricoh-pro-l5160/

 

Інформаційне джерело: Компанія Megatrade.

Інші публікації

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.