Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

22.08.2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

 

Будемо раді бачити Вас і продемонструвати повну лінійку цифрового друкарського обладнання Xerox для друку додатковими кольорами початкового і середнього рівня – тобто на будь якій гаманець!!

Принтер Xerox Versalink C8000W, який штатно друкує білим кольором.

Цифрова друкарська машина Xerox PrimeLink C9070, що друкуватиме золотом, сріблом, білим та прозорим кольорами.

Цифрова друкарська машина Xerox Versant 280.

Цифрова друкарська машина Xerox Versant 180, що друкуватиме як CMYK, так і золотом, сріблом, білим та прозорим кольорами.

На нашому стенді Е10 ми розповімо про новітні гнучкі технології Xerox, які допомагають зростанню друкарського бізнесу з мінімальними вкладаннями в цифровий друк.

Ви особисто зможете протестувати нові можливості обладнання Xerox і діснаєтеся як збільшити продуктивность вашего бізнесу від спеціалістів  компаній Xerox та LDS.

Місце проведення виставки: Київ, МІЖНАРОДНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР IEC- EXP, просп. Броварський, 15, СТЕНД Е10.

Будемо раді вітати вас на нашому стенді!

Реєструйтесь через on-line форму на сайті і отримайте безкоштовний вхід на виставку за посиланням.

Забронюйте дату і час персональної консультації за формою нижче.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.