Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

04.02.2021

Найчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає.

Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

 

айчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає. Деякі з цих збоїв оператор може локалізувати і виправити своїми силами. Проте ми, звісно, рекомендуємо інформувати авторизовану сервісну організацію про всі збої в роботі обладнання.

Щоб знайти і згодом усунути джерело проблеми, спробуйте відповісти на два питання.

Питання 1. Період повторення дефекту?

Цей спосіб спрацює, якщо дефект повторюється на аркуші кілька разів. Майже всі елементи системи формування зображення в друкарській машині - форми обертання (частіше циліндри). Отже, для дефектів поперек руху листа буде проявлятися періодичність. Наше завдання - знайти і відмітити період дефекту. Після цього найпростіший спосіб визначити, де проблема, - згорнути аркуш паперу в трубку, поєднуючи повторювані дефекти, і порівняти його діаметр з діаметрами різних компонентів машини. Якщо ви знайдете збіг, залишиться лише почистити або замінити проблемний вузол.

 

 

Питання 2. Проблема проявляється на одному кольорі або на всіх чотирьох?

Надрукуйте смуги CMYK і RGB поперек руху листа, щоб зрозуміти, які канали зачіпає проблема. Червоний і зелений кольори потрібні для того, щоб виявити дефекти в каналі Y, які майже неможливо розпізнати оком. Для перевірки можна використовувати стандартний шаблон для налаштування рівномірності заливки з адміністративного меню. Якщо ваша машина не має цю функцію, то тестовий файл можна легко підготувати самостійно. При друці макету повинен бути обов'язково включений режим Bypass conversion, щоб зберегти чисті кольори при друці.

Якщо проблема з одним кольором:

  1. Поміняйте місцями фоторецептори. Якщо дефект перейшов в інший канал, замініть проблемний фоторецептор або - як тимчасовий захід - встановіть його на місце Y, де пробої майже не видно.
  2. Якщо у напрямку руху листа виникають світлі або темні смуги тільки в чорному каналі, причиною може бути бруд на коротроні. Спробуйте його почистити або замінити.
  3. Дефект не перейшов в інший канал? Огляньте вал блоку проявлення. Можливо, під притискну планку потрапив бруд - тоді на «шубі» буде видно пробіл. В цьому випадку відірвіть кут від аркуша паперу середньої щільності і акуратно проведіть ним між притискною планкою і валом, щоб позбутися стороннього тіла.
  4. Почистіть лазерне вікно від пилу.

Якщо проблема з усіма кольорами:

  1. У цьому випадку проблеми можна шукати в таких вузлах: ремінь перенесення, вузол другого перенесення, вузол закріплення, очищення ременя перенесення, тракт подачі паперу.
  2. Якщо з'явилися брудні смуги тільки на лицьовій стороні аркуша, огляньте вузол очищення ременя перенесення і сам ремінь перенесення. Якщо тільки на зворотному - почистіть вузол другого перенесення.
  3. Спробуйте почистити вузол закріплення за допомогою прогону чистих аркушів.
  4. Тракт паперу забруднює листи? Протріть його вологою серветкою без ворсу. Не забувайте про дуплексний тракт.
  5. Якщо джерело забруднень - ролики подачі, зніміть їх і помийте з милом. Цей дефект легко локалізувати, прикладаючи відбиток до різних вузлів в тракті подачі.

Інші публікації

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022

LDS вітає Вас з 8 березня!

Бажаємо вам весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, теплоти, турботи і добра. Ви прекрасні!

LDS - Авторизованный Сервисный Партнер Xerox

Ми готові обслуговувати всі сучасні копіювальні апарати та принтери, включаючи високопродуктивні машини.

Абсолютно кращій продавець в регіонах України, Білорусь, Кавказ.

Спеціаліст по роботі з роздрібними ключовими клієнтами, Анатолій Віцюк був визнаний представництвом Xerox «Абсолютно кращим продавцем в регіонах України, Білорусь, Кавказ» .

Рекомендації по очищенню друкованих пристроїв Xerox

Наступні рекомендації застосовні при очищенні поверхонь багатофункціональних пристроїв, принтерів і друкарських машин (панелей, кнопок, призначених для користувача інтерфейсів, екранів дисплеїв, сенсорних екранів, дверних ручок / важелів доступу).

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.