Новий кольоровий принтер Xerox® C310

03.02.2022

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

Принтер Xerox C310 відкриває всі переваги кольорових документів ціною мінімальних витрат. Кольорові елементи оформлення в розрішенням1200x1200 dpi привернуть більше уваги до важливої інформації та зроблять візуалізацію даних наочнішою. У той же час, функція двостороннього друку забезпечить додаткову економію, скорочуючи витрати паперу.

Нова модель поєднує компактний розмір і низький рівень шуму з надійністю і високою продуктивністю: принтер підтримує навантаження до 80 тисяч сторінок на місяць і друкує зі швидкістю 33 сторінки в хвилину - як в монохромному, так і в кольоровому режимі.

«Малий та середній бізнес потребує надійної та добре захищеної друкованої техніки, яка здатна підвищити продуктивність роботи, не вимагаючи великих вкладень, — зазначає Іван Соколов, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox Євразія. — Xerox C310 повністю відповідає цим вимогам і дозволяє невеликим робочим групам використовувати весь потенціал якісного та продуктивного кольорового друку».

Xerox C310 готовий до експлуатації одразу після встановлення. Завдяки рішенню Xerox® Smart Start принтер легко інтегрується в робоче середовище без допомоги ІТ-фахівців, швидко підключаючись до домашньої або корпоративної мережі Wi-Fi. Підтримка технологій Apple AirPrint, Mopria та Wi-Fi Direct® дозволить друкувати з будь-якого зручного пристрою – смартфона, планшета, настільного комп'ютера чи ноутбука. При цьому комплексна система безпеки надійно захистить конфіденційні дані та документи від кіберзагроз.

З початком продажу нових принтерів Xerox® С310 лінійка повнокольорових принтерів Xerox формату А4 виглядатиме так:

 

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey