Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

11.02.2022

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Однак, якщо ви неправильно утилізуєте старі уживані елементи в категорії принтерів, це може негативно позначитися на вуглецевому сліді вашого офісу та благополуччя навколишнього середовища. Багато хто використовують у роботі великий обсяг витратних матеріалів для принтера і не впевнені, чи є метод їхньої утилізації безпечним для навколишнього середовища.

Ось кілька основних причин, з яких завжди слід завжди утилізувати матеріали для принтера.

  • Доступні схеми від виробників

В даний час є безліч схем утилізації від надійних виробників, таких як HP. Ці схеми дозволять вам легко утилізувати будь-який картридж із чорнилом або лазерним тонером, який у вас може бути. Крім HP, такі ж варіанти утилізації пропонує Samsung, наприклад.

  • Доступна вартість

Деякі методи утилізації, такі як схема утилізації HP картриджів, наприклад, абсолютно безкоштовні для користувачів. Це величезний крок до того, щоб спростити утилізацію принтерів, що в перспективі означає зниження додаткових витрат для офісу, збереження ефективності та продуктивності роботи.

  • Екологічність

Забезпечення того, щоб ви утилізували кожен використаний картридж з тонером і деталь принтера, а не викидали їх разом із звичайним сміттям, призведе до набагато екологічнішого офісу — те, чим ви можете пишатися.

Скорочення кількості відходів, які ви відправляєте на смітник, значно зменшить ваш вуглецевий слід, що є важливим для всього навколишнього середовища.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey