Технологія HP PageWide

15.05.2019

Уявіть собі, що в майбутньому ви заново винайшли і удосконалили спосіб друку. Більш швидкий, продуктивний і ефективний, але менш енергоємний і менш витратний. Абсолютна підвищення продуктивності.

Пристрої друку для бізнесу з технологією HP PageWide Принтери HP PageWide - це найкраща загальна вартість володіння, найвища швидкість друку, максимальна безпека друку HP і найвища в своєму класі ефективність енергоспоживання.

 

Технологія HP PageWide долає колишні бар'єри продуктивності, забезпечуючи ще більш високу продуктивність, нові переваги і універсальність. - доктор Росс Р. Аллен, старший спеціаліст з технологій, HP Printing Technology Platforms

Принтери HP PageWide для підприємств

Досягніть підвищення ефективності офісної роботи за рахунок стабільно високої продуктивності HP. Технологія HP PageWide поєднує в собі кращу загальну вартість володіння і високу швидкість, а функції управління парком пристроїв забезпечують безпечну друк кольорових документів професійної якості.

 

Покладіться на оригінальні картриджі HP PageWide, які забезпечать доступну друк для підприємств кожен день.

Кольоровий друк професійної якості, відмінна ціна і результати, завжди відповідають очікуванням. Оригінальні картриджі HP PageWide 
забезпечують постійну швидкість, якість і доступність друку, які необхідні підприємствам.

Інші публікації

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.

Статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp.

Компанія LDS підтвердила статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp на території України в сфері рішень друку. Наші знання і досвід підтверджені сертифікатом виробника.

Статус Silver Partner Canon

Компанія LDS підтвердила партнерський статус Silver Partner Canon по копіювальній техніці: МФУ, принтери, сканери, широкоформатні принтери.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19