Сім фактів про справжню цінність оригінальних витратних матеріалів HP

04.10.2018

Ознайомтеся з фактами про справжньої цінності оригінальних витратних матеріалів HP, щоб прийняти правильне рішення при розподілі бюджету на друк.

Спираючись на величезний досвід у виробництві обладнання для друку та більше 13 000 патентів в області друку і обробки зображень, зареєстрованих по всьому світу, HP виробляє надійні високотехнологічні картриджі, в той час як якість неоригінальних картриджів далеко не завжди відповідає обіцянкам. Ознайомтеся з фактами про справжньої цінності оригінальних витратних матеріалів HP, щоб прийняти правильне рішення при розподілі бюджету на друк.

Міф 1: Неоригінальні картриджі так само надійні, як оригінальні картриджі HP.

факт
Якщо ви вважаєте, що картриджі інших брендів будуть працювати точно так само, як і оригінальні лазерні картриджі HP, подумайте ще раз. Опитування користувачів принтерів HP LaserJet, проведене компанією PhotizoGroup, показав, що 48% клієнтів, які використовують неоригінальні картриджі, стикаються з проблемамі.4 Фактично 14% власників монохромних принтерів HP LaserJet і 17% власників кольорових принтерів HP ColorLaserJet, що використовують неоригінальні картриджі, зіткнулися з відмовами картриджів, протечками і передчасним витратою тонера.4 Крім того, тестування, проведене компанією SpencerLab, показало, що оригінальні картриджі HP LaserJet працювали з самого початку і протягом всього випробувального зро а. У той же час у 53% картриджів інших брендів виникли ті чи інші проблеми. Фактично 28% картриджів були несправні спочатку або передчасно виходили з строя.1

Міф 2: Неоригінальні картриджі не можуть виявитися шкідливим для принтера.

факт
Через недостатню надійність неоригінальні картриджі можуть не тільки призвести до проблем при друку, але навіть вивести принтер з ладу. Згідно все з тим же дослідженням компанії PhotizoGroup, практично кожен четвертий власник принтерів LaserJet з використовують неоригінальні кольорові картриджі стикався з простоями принтера через проблеми з картріджамі.4 Дослідження PhotizoGroup також показало, що 23% користувачів монохромних принтерів HP LaserJet з тих, у кого виникли проблеми з неоригінальними картриджами, були змушені звернутися для усунення неполадок в службу технічної поддержкі.4 Ні для кого не секрет, що це може обійтися дуже дорого.

Міф 3: Якість друку, що забезпечує неорігінальниммі картриджами, можна порівняти з якістю друку, яке забезпечують картриджі HP.

факт
Хоча якість друку при використанні неоригінальних картриджів може здатися «досить хорошим», згодом воно часто падає. В результаті надруковані сторінки можна використовувати не тільки за межами компанії, але і для внутрішніх потреб. Дослідження PhotizoGroup показало, що у 43% клієнтів, які використовують неоригінальні картриджі, виникали проблеми з якістю печаті.5 Тестування, проведене компанією SpencerLab, показало, що при використанні оригінальних картриджів HP LaserJet в 95% випадків виходили сторінки, придатні для будь-якого застосування, в той час як 43% сторінок, надрукованих за допомогою картриджів інших брендів, були непридатні до використання взагалі або придатні тільки для певних целей.1 Це означає, що при використанні оригінальних картриджів HP LaserJet повторна печ ть потрібно рідше, а якість друку задовольняє клієнтів більше.

Міф 4: Неоригінальні картриджі дозволяють заощадити гроші.

факт
Неоригінальні картриджі можуть обійтися вам дорожче, ніж ви думаєте. Не вірте низькими цінами і гучних заяв про високу якість. Миттєва економія на неоригінальних картриджах може дорого обійтися вам в майбутньому. З урахуванням необхідності повторного друку документів поганої якості і проблем з надійністю вартість неоригінальних картриджів може вдвічі перевищити вартість оригінальних картриджів HP LaserJet.2

Міф 5: Ресурс неоригінальних картриджів можна порівняти з ресурсом картриджів HP.

факт
HP визначає ресурс своїх картриджів за стандартами ISO / IEC 19752 та 19798, тому нашими оцінками можна довіряти. Сказати те ж саме про картриджі інших брендів можна. Деякі виробники картриджів не використовують для визначення ресурсу стандарти ISO, тому об'єктивне порівняння ресурсу картриджів стає неможливим. Тестування, проведене компанією SpencerLab, показало, що при використанні оригінальних картриджів HP LaserJet в 95% випадків виходили сторінки, придатні для будь-якого застосування, в той час як 43% сторінок, надрукованих за допомогою картриджів інших брендів, були непридатні до використання взагалі або придатні тільки для певних цілей. [1] Це означає, що при використанні оригінальних картриджів HP LaserJet повторна друк потрібно рідше, а надруковані сторінки придатні для більш широкого застосування.

 

Міф 6: Неоригінальні картриджі завдають менше шкоди навколишньому середовищу, оскільки вони відновлені з уже відпрацьованих картриджів.

факт
Не всі картриджі інших брендів представляють собою відновлені картриджі HP. Деякі з них виробляються з нуля. Крім того, повторне використання та відновлення картриджів - це не те ж саме, що утилізація. Відновлені картриджі найчастіше в кінці кінців потрапляють на звалище. Дослідження InfoTrends, проведене в 2014 р, показало, що компанії, що займаються відновленням картриджів, викидають непридатні до використання картриджі на звалище. 18% прийнятих на переробку лазерних картриджів були непридатні до відновлення. 20% з цих картриджів були викинуті на звалище через те, що у багатьох виробників відновлених картриджів просто не передбачена процедура утілізаціі5. Більшість компаній, що займаються відновленням картриджів, відмовляється приймати свої ж картріджі5. Що стосується оригінальних картриджів HP, то ви можете безкоштовно здати їх на утилізацію за програмою HP PlanetPartners. HP витягує з відпрацьованих картриджів придатне для використання сировину і направляє його на виробництво нових виробів - в тому числі картриджів - таким чином, жоден з оригінальних картриджів HP не потрапляє на свалку3. Крім того, при використанні неоригінальних картриджів з-за низької якості часто потрібна повторна друк документів. Тестування показало, що в середньому 43% сторінок, надрукованих за допомогою картриджів інших брендів, були непридатні до використання взагалі або придатні тільки для певних целей1. Через неналежну якість друку часто доводиться друкувати документи повторно, в результаті чого зростає витрата паперу, а отже - негативний вплив на навколишнє среду6. У порівнянні з картриджами інших брендів оригінальні картриджі HP LaserJet забезпечують чудову якість друку і неперевершену надійність, завдяки чому повторна друк потрібно рідше, а витрата паперу сніжается1. Відновлені картриджі за всіма параметрами надають таке ж або більш шкідливий вплив на навколишнє середовище, ніж оригінальні картриджі HP, тому картриджі HP - це розумний вибор6.

Міф 7: Виробники неоригінальних картриджів можуть відтворити технології HP.

факт
Інформація про технологічні процеси HP є закритою. Таким чином, виробники картриджів-дублікатів не можуть їх в точності відтворити. При виробництві оригінальних картриджів HP використовуються передові технології, що гарантує їх надійну роботу з принтерами, тонером і папером HP. «Рецепт» тонера HP є унікальною формулою, що забезпечує чудову якість друку і неперевершену надійність картріджей.1 А завдяки величезному досвіду виробництва обладнання для друку, більше 13 000 патентів в області друку і обробки зображень, зареєстрованих по всьому світу, і зручною програмою утилізації HP продовжує дивувати світ своїми інноваціями.

1. За результатами досліджень надійності чорних і кольорових картриджів, проведених компанією SpencerLab на замовлення HP в 2013-2014 рр. в країнах Європи, Близького Сходу і Африки. В рамках дослідження надійності кольорових картриджів порівнювалися оригінальні картриджі HP (CE400AX / 01A / 02A / 03A) для принтера HP LaserJetEnterprise 500 Color M551 з аналогічними картриджами 5 сторонніх виробників. Докладну інформацію див. За адресою www.spencerlab.com/reports/HP-CLR-Reliability-EMEA-2014.pdf. В рамках дослідження надійності чорних картриджів порівнювалися оригінальні картриджі HP (05A і 85A) для принтерів HP LaserJet P2035 і P1102 з аналогічними картриджами 10 сторонніх виробників. Докладну інформацію див. За адресою www.spencerlab.com/reports/HP-Reliability-EMEA-2013.pdf (PDF, 2.72MB).

2. При переробці за програмою HP PlanetPartners. Програма діє не у всіх країнах і регіонах. Програма HP PlanetPartners по поверненню і утилізації оригінальних картриджів HP в даний час діє в більш ніж 50 країнах і регіонах Азії, Європи, Північної і Південної Америки. Додаткові відомості див. На сайті www.hp.com/recycle.

3. За результатами дослідження, проведеного в 2015 р компанією PhotizoGroup на замовлення HP для країн Європи, Близького Сходу і Африки. У дослідженні взяли участь 1003 користувача чорно-білих лазерних принтерів HP і 1026 користувачів кольорових лазерних принтерів HP, які використовували як оригінальні лазерні картриджі HP, так і картриджі інших брендів. Результати представляють собою середньозважені значення за даними опитувань користувачів чорно-білих і кольорових пристроїв. Дослідження проводилося в Великобританії, Німеччині, Італії, Польщі, Росії, Туреччини та Франції. Докладну інформацію див. За адресою www.photizogroup.com/emea-customer-study.pdf

 

4. За результатами дослідження переробки витратних матеріалів в Західній Європі, проведеного в 2014 році компанією InfoTrends на замовлення HP. Висновки дослідження засновані на усереднених результатах опитування 12 компаній, що займаються відновленням картриджів, і їх торгових посередників. Докладну інформацію див. За адресою www.hp.com/go/EMEA-2014InfoTrends.

5. За результатами дослідження життєвого циклу, проведеного в 2014 р компанією FourElementsConsulting на замовлення HP з метою порівняння оригінальних чорних лазерних картриджів HP 05A і 85A з відновленими картриджами за вісьмома критеріями впливу на навколишнє середовище. Докладну інформацію див. За адресою www.hp.com/go/EMEA-LJLCA. У дослідженні життєвого циклу використані результати дослідження надійності картриджів, проведеного в 2013 р компанією SpencerLab на замовлення HP, в якому оригінальні лазерні картриджі HP порівнювалися з відновленими картриджами п'яти марок, представлених на ринках Європи, Близького Сходу і Африки. Докладну інформацію див. За адресою www.spencerlab.com/reports/HP-Reliability-EMEA-RM-2013.pdf

6. Згідно з дослідженням, проведеним в 2011 році компанією FourElementsConsulting на замовлення HP з метою порівняння оригінальних лазерних чорних картриджів HP LaserJet CB436A та CC364A з відновленими картриджами за вісьмома критеріями впливу на навколишнє середовище. Більш детальну інформацію див. На сайті: www.hp.com/go/lj-lca-emea

7. Дослідження 2A 2014 MarketStrategiesInternational, проведене на замовлення HP. Згідно з результатами опитування 206 партнерів HP ServiceOne, які за останній рік на протязі мінімум 6 місяців надавали послуги з обслуговування монохромних і кольорових лазерних принтерів HP, в які встановлювалися оригінальні і неоригінальні картриджі HP. Дослідження проводилося в 26 країнах: UK, IE, FR, DE, IT, LU, AT, CH, BE, PT, ES, SE, RU, UA, PL, HU, CZ, HR, RO, ZA, SA, AE, EG, MA, QA, and TR. Подробиці: www.marketstrategies.com/hp/emeaSOPstudy.pdf (PDF, 193KB).

© 2014 Hewlett-PackardDevelopmentCompany, L.P. Відомості, наведені в даному документі, можуть бути змінені без попереднього повідомлення. HP надає тільки ті гарантії на свою продукцію і послуги, які викладені в гарантійних зобов'язаннях, що додаються до цих продуктів і послуг. Будь-яка інформація в даному документі не можуть розглядатися як додаткові гарантійні зобов'язання. HP не несе відповідальності за технічні, редакторські та інші помилки в даному документі.

Інші публікації

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»