Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

27.02.2019

12 лютого 2019 року в заміському комплексі Onovo Dendra Hotel, компанія LDS спільно з представництвом HP Inc. провели масштабний семінар на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.», серед відвідувачів було 50 представників організацій різних галузей.

Словами вітання відкрив захід директор компанії LDS, Олександр Хандогін. Він розповів про багаторічну співпрацю з НР Inc. і перспективи подальшого стратегічного партнерства в галузі управління інфраструктурою друку, основною метою яких є підвищення продуктивності і прибутку компаній. 

Армен Акопян, представник компанії HP Inc, по развитку напряму iMPS розповів про те, як перевести компанію на аутсорсинг з мінімальними витратами і з яку мету можна досягти в результаті. Будучи представником однієї з лідируючих компаній в області аутсорсингу друку, Армен зазначив, що основним змістом аутсорсингу є, відсутність витрат на придбання, обслуговування та ремонт обладнання, а також повний контроль над тим, хто і в якому обсязі друкує, і найголовніше - це гнучка система оплати за реальну кількость надрукованих сторінок. І це тільки базовий функціонал, який підвищує прозорість фактичних витрат і, як наслідок, дає можливість для економії коштів.

В основу подальшого розвитку керованих послуг друку (MPS) входить підвищення рівня безпеки всієї інфраструктури друку за допомогою програмного рішення HP Access Control, про що більш детально розповів Юрій Гасюк, представник компанії HP Inc. Рішення HP Access Control (HP AC) дозволяє ефективно відслідковувати та контролювати витрати на друк і обробку зображень, а також здійснювати збір даних на рівні окремих пристроїв і користувачів, що, в свою чергу, дає можливість домогтися більш відповідальної поведінки співробітників, знизити витрати і виключити друк непотрібних документів.

Юрій Сербін, представник HP Inc., розповів про переваги використання оригінальних витратних матеріалів НР. Чудова якість і високі експлуатаційні характеристики оригінальних картриджів HP підтверджені авторитетними лабораторіями світу. Юрій розвіяв міф про надійність «сумісних» витратних матеріалів, розповів як легко відрізнити оригінальні картриджі від підробок і чому картриджі НР вигідні для бізнесу. Далі Юрій Сербін розповів про контрактні картриджи. Оригінальні контрактні лазерні картриджі HP (C-SKU) - це справжні продукти HP, які відповідають стандартам якості і надійності традиційних оригінальних картриджів HP LaserJet. Вони ексклюзивно доступні тільки в рамках контрактних програм і поставляються через стратегічного партнера з продажу витратних матеріалів, яким довгі роки є компанія LDS.

Під час заходу учасники задавали питання щодо визначення способів впровадження оптимізаційних процесів, оцінювали переваги і недоліки аутсорсингових рішень і ділилися проблемами, з якими доводиться щодня стикатися фахівцям з ІТ та іншим особам, які відповідають за організацію документообігу в компанії.

Представники компаній, яким не вдалося особисто бути присутнім на семінарі, можуть запросити консультацію фахівців компанії HP Inc. і LDS.

Ми дякуємо всім учасникам за проявлений інтерес до заходу і активну участь в ньому, сподіваємося на подальше продуктивне спілкування і співпрацю. Будемо раді бачити вас на наших заходах! Слідкуйте за нашими анонсами на сайті і сторінці facebook.

Інші публікації

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.

Статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp.

Компанія LDS підтвердила статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp на території України в сфері рішень друку. Наші знання і досвід підтверджені сертифікатом виробника.

Статус Silver Partner Canon

Компанія LDS підтвердила партнерський статус Silver Partner Canon по копіювальній техніці: МФУ, принтери, сканери, широкоформатні принтери.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19