Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

27.02.2019

12 лютого 2019 року в заміському комплексі Onovo Dendra Hotel, компанія LDS спільно з представництвом HP Inc. провели масштабний семінар на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.», серед відвідувачів було 50 представників організацій різних галузей.

Словами вітання відкрив захід директор компанії LDS, Олександр Хандогін. Він розповів про багаторічну співпрацю з НР Inc. і перспективи подальшого стратегічного партнерства в галузі управління інфраструктурою друку, основною метою яких є підвищення продуктивності і прибутку компаній. 

Армен Акопян, представник компанії HP Inc, по развитку напряму iMPS розповів про те, як перевести компанію на аутсорсинг з мінімальними витратами і з яку мету можна досягти в результаті. Будучи представником однієї з лідируючих компаній в області аутсорсингу друку, Армен зазначив, що основним змістом аутсорсингу є, відсутність витрат на придбання, обслуговування та ремонт обладнання, а також повний контроль над тим, хто і в якому обсязі друкує, і найголовніше - це гнучка система оплати за реальну кількость надрукованих сторінок. І це тільки базовий функціонал, який підвищує прозорість фактичних витрат і, як наслідок, дає можливість для економії коштів.

В основу подальшого розвитку керованих послуг друку (MPS) входить підвищення рівня безпеки всієї інфраструктури друку за допомогою програмного рішення HP Access Control, про що більш детально розповів Юрій Гасюк, представник компанії HP Inc. Рішення HP Access Control (HP AC) дозволяє ефективно відслідковувати та контролювати витрати на друк і обробку зображень, а також здійснювати збір даних на рівні окремих пристроїв і користувачів, що, в свою чергу, дає можливість домогтися більш відповідальної поведінки співробітників, знизити витрати і виключити друк непотрібних документів.

Юрій Сербін, представник HP Inc., розповів про переваги використання оригінальних витратних матеріалів НР. Чудова якість і високі експлуатаційні характеристики оригінальних картриджів HP підтверджені авторитетними лабораторіями світу. Юрій розвіяв міф про надійність «сумісних» витратних матеріалів, розповів як легко відрізнити оригінальні картриджі від підробок і чому картриджі НР вигідні для бізнесу. Далі Юрій Сербін розповів про контрактні картриджи. Оригінальні контрактні лазерні картриджі HP (C-SKU) - це справжні продукти HP, які відповідають стандартам якості і надійності традиційних оригінальних картриджів HP LaserJet. Вони ексклюзивно доступні тільки в рамках контрактних програм і поставляються через стратегічного партнера з продажу витратних матеріалів, яким довгі роки є компанія LDS.

Під час заходу учасники задавали питання щодо визначення способів впровадження оптимізаційних процесів, оцінювали переваги і недоліки аутсорсингових рішень і ділилися проблемами, з якими доводиться щодня стикатися фахівцям з ІТ та іншим особам, які відповідають за організацію документообігу в компанії.

Представники компаній, яким не вдалося особисто бути присутнім на семінарі, можуть запросити консультацію фахівців компанії HP Inc. і LDS.

Ми дякуємо всім учасникам за проявлений інтерес до заходу і активну участь в ньому, сподіваємося на подальше продуктивне спілкування і співпрацю. Будемо раді бачити вас на наших заходах! Слідкуйте за нашими анонсами на сайті і сторінці facebook.

Інші публікації

Огляд нових апаратів Xerox B210, B205 та B215.

Xerox оголошує про початок продажів нових пристроїв в лінійці малої офісної техніки: принтер XeroxB210 замінює принтер XeroxPhaser 3260, а МФУ XeroxB205 і B215 замінюють пристрої XeroxWorkCentr.

Вітаємо з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, добра, процвітання і благополуччя. Успішних проектів і реалізації творчих ідей! Щастя та здоров'я Вам і Вашим рідним!

Нова серія Canon imageRUNNER 1600

Високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої можливістю сканування і розширеної возможеностью мобільного підключення.

LDS безперервно підтверджує і отримує нові партнерські статуси!

Document Technology Partner Platinum - даний статус є одним з найвищих, і присвоюється тільки при наявності ряду фахівців, які успішно пройшли необхідні курси Xerox, і відмінно здали сертифіковані іспити. Наявність даного статусу підтверджує високий професіоналізм команди LDS, а також злагоджені партнерські відносини з компанією XEROX, можливість брати участь у складних проектах і надавати кваліфіковану, якісну підтримку!

Epson збільшує стандартну гарантію на інженерні принтери

Відразу для трьох моделей інженерних принтерів Epson серії SureColor SC-T термін офіційної гарантії збільшений до двох років.

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON по наступним категоріям продуктів: _________________________ Широкоформатні Принтери Копіри Сканери Мулті Функціональні Пристрої Проектори та Сканери

Аутсорсинг офісної друку - Більше ніж просто друк!

Компанія LDS допоможе вам впровадити рішення MPS для більш точного прогнозування витрат, збільшення часу безперебійної роботи і підвищення безпеки друку вашого офісу.

Технологія HP PageWide

Уявіть собі, що в майбутньому ви заново винайшли і удосконалили спосіб друку. Більш швидкий, продуктивний і ефективний, але менш енергоємний і менш витратний. Абсолютна підвищення продуктивності.

Великі речі в маленькій упаковці. Xerox Duplex

Нові досягнення в області технологій і програмного забезпечення вносять більший внесок в більш дрібні і прості у використанні пропозиції.

Запрошуємо відвідати стенд Xerox в рамках виставки CEE 2019

Компанія LDS запрошує вас відвідати стенд компанії Xerox в рамках щорічної спеціалізованої виставки CEE 2019, організованою компанією ERC. Захід буде проходити 5 - 7 квітня, за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82.