Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

13.11.2021

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

БФП Xerox® AltaLink з технологією ConnectKey®, мають достатню потужність і можливості масштабування, щоб виконувати найкритичніші завдання.

Представляємо сімейство принтерів AltaLink для великих обсягів друку:

БФП A3 ч/б. Xerox AltaLink B8145 / B8155 / B8170

БФП A3 кол. Xerox AltaLink C8130 / C8135 / C8145 / C8155 C8170

Огляд:

  • Розроблені для середніх та великих робочих груп
  • Вища продуктивність за рахунок процесів, що налаштовуються, потужного контролера, однопрохідного дуплексного сканера та інших можливостей
  • Широкий вибір монохромних та повнокольорових МФУ формату А3
  • Перегляньте відео, щоб дізнатися більше про AltaLink

Ви побачите, як пристрої AltaLink трансформують робочий простір

Мобільні технології

Завдяки функціям, що дозволяють працювати в будь-якому місці, можна відправляти завдання на друк, перебуваючи в дорозі та підключатися безпосередньо з БФП до хмарних сервісів, таких як Dropbox™, Google Drive™ та OneDrive®.

 

 

Захист даних

Пристрої AltaLink забезпечують високу конфіденційність завдяки багаторівневому підходу до безпеки, що включає технології захисту McAfee, 256-бітове шифрування жорсткого диска і шифрування переданих даних.

 

 

 

 

Інші публікації

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.