Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

13.11.2021

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

БФП Xerox® AltaLink з технологією ConnectKey®, мають достатню потужність і можливості масштабування, щоб виконувати найкритичніші завдання.

Представляємо сімейство принтерів AltaLink для великих обсягів друку:

БФП A3 ч/б. Xerox AltaLink B8145 / B8155 / B8170

БФП A3 кол. Xerox AltaLink C8130 / C8135 / C8145 / C8155 C8170

Огляд:

  • Розроблені для середніх та великих робочих груп
  • Вища продуктивність за рахунок процесів, що налаштовуються, потужного контролера, однопрохідного дуплексного сканера та інших можливостей
  • Широкий вибір монохромних та повнокольорових МФУ формату А3
  • Перегляньте відео, щоб дізнатися більше про AltaLink

Ви побачите, як пристрої AltaLink трансформують робочий простір

Мобільні технології

Завдяки функціям, що дозволяють працювати в будь-якому місці, можна відправляти завдання на друк, перебуваючи в дорозі та підключатися безпосередньо з БФП до хмарних сервісів, таких як Dropbox™, Google Drive™ та OneDrive®.

 

 

Захист даних

Пристрої AltaLink забезпечують високу конфіденційність завдяки багаторівневому підходу до безпеки, що включає технології захисту McAfee, 256-бітове шифрування жорсткого диска і шифрування переданих даних.

 

 

 

 

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey