Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

11.12.2021

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

При цьому часто люди стикаються з певними друкованими термінами, яких не можуть зрозуміти та правильно інтерпретувати. Через це буває складно вибрати відповідний пристрій. Ми постаралися скласти короткий посібник з термінів друку, який допоможе вам «вникнути» в тему:

  • AirPrint

AirPrint - це функція, яка дозволяє швидко роздруковувати документи з певних пристроїв Apple, не надсилаючи їх на комп'ютер. Оскільки це програмне забезпечення вже встановлено на iPad та iPhone, воно позбавляє необхідності завантажувати що-небудь, економлячи час і допомагаючи вашому бізнесу працювати з максимальною ефективністю.

  • DPI

Під час друку DPI позначає кількість точок на дюйм, що є мірою дозволу вашої роздруківки. Кожна точка – це крихітна крапля чорнила, а DPI – це міра того, скільки з цих крапель можна розмістити поруч. Чим вищий DPI, тим вища якість вашого відбитка.

  • Двохсторонній друк

Цей термін відноситься до принтерів, які можуть друкувати на обох сторонах паперу, що може допомогти заощадити енергію та ресурси. Сучасний багатофункціональний принтер зазвичай може використовувати цю функцію автоматично, хоча з деякими пристроями вам може знадобитися вручну подавати аркуш назад у принтер, щоб він друкував з обох боків.

  • Віртуальний принтер Google

Google Cloud Print - це послуга, яка пропонує Google, яка дозволяє друкувати з будь-якого місця за умови, що обидва пристрої підключені до Інтернету. Це може бути як настільний комп'ютер, і мобільний.

  • Чорнило або INK

Чорнило - це рідина, яка використовується для друку зображень або тексту на папері. Вони зберігаються в картриджі, який потім вставляють у струменевий принтер, де принтер наносить речовину на папір.

  • МФУ

Багатофункціональні пристрої або "все в одному" принтері - це друкарська машина, яка може виконувати безліч інших функцій, таких як факс, копіювання та сканування.

  • NFC

NFC розшифровується як Near Field Communication і є технологією, яка дозволяє передавати дані між двома пристроями, утримуючи їх близько один до одного.

  • PPM

PPM у термінах друку означає кількість сторінок за хвилину і є мірою того, як швидко принтер може роздрукувати документ.

Інші публікації

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!