Рекомендації по очищенню друкованих пристроїв Xerox

04.02.2021

Наступні рекомендації застосовні при очищенні поверхонь багатофункціональних пристроїв, принтерів і друкарських машин (панелей, кнопок, призначених для користувача інтерфейсів, екранів дисплеїв, сенсорних екранів, дверних ручок / важелів доступу).

Рекомендації по очищенню друкованих пристроїв Xerox

У зв'язку із загальною стурбованістю поширенням вірусу SARS-CoV-2 і коронавирусной інфекції COVID-19 (або просто «коронавірус») компанія Xerox пропонує клієнтам наступні рекомендації по ефективному очищенню пристроїв Xerox і підтримці здорового робочого середовища.

Рекомендації по очищенню пристроїв

Наступні рекомендації застосовні при очищенні поверхонь багатофункціональних пристроїв, принтерів і друкарських машин (панелей, кнопок, призначених для користувача інтерфейсів, екранів дисплеїв, сенсорних екранів, дверних ручок / важелів доступу).

Під час очищення та дезінфекції поверхонь використовуйте одноразові латексні або нітрилові рукавички.

 1. Перед очищенням вимкніть пристрій і від'єднайте шнур живлення від розетки. Не приступайте до очищення, якщо пристрій включено і підключено до мережі, так як це може привести до електризації.
 2. Змочіть чисту, м'яку, безворсову бавовняну серветку спиртом для протирання (70% ізопропілового спирту і 30% води). Не використовуйте волокнисті матеріали (наприклад, паперові рушники). Перевірте, щоб не на серветці зайвої рідини, яка може потрапити на поверхню пристрою.
 3. Не розпилюйте рідину безпосередньо на пристрій.
 4. Акуратно протріть поверхні для чистки вологою серветкою. Слідкуйте за тим, щоб волога не потрапляла всередину пристрою, в щілини навколо панелі управління і кнопок. Попадання дезинфікуючого засобу всередину може привести до серйозних пошкоджень або поломки через корозію.
 5. При очищенні екрану дисплея або панелі управління обережно протирайте їх в одному напрямку, рухаючись від верхньої частини дисплея до нижньої. Уникайте сильного натискання на панель управління, оскільки це може привести до утворення подряпин і тріщин.
 6. Перед підключенням пристрою до мережі після очищення переконайтеся в сухості поверхні і відсутності на ній вологи.
 7. Після завершення очищення зніміть рукавички і відразу ж вимийте руки.

Інструкція з безпечного використання ізопропілового спирту

Вкрай важливо дотримуватися обережності при використанні ізопропілового спирту.

 • Уникайте контакту зі шкірою, очима та одягом.
 • Зберігайте спирт далеко від джерел тепла і вогню.
 • Використовуйте рідину тільки в провітрюваних приміщеннях.
 • Зберігайте рідину в прохолодному, добре провітрюваному місці в щільно закритому флаконі.
 • У разі потрапляння ізопропілового спирту на шкіру ретельно промийте місце ураження водою з милом.

Інші запобіжні заходи

 1. Використання надмірної кількості спирту може призвести до втрати однорідності кольору, знебарвлення, тріщинах на поверхні або розмитості зображення. Дотримуйтесь вищевказаних заходів обережності і починайте очищення з малопомітної ділянки.
 2. Для очищення компонентів, які є частиною регулярного технічного обслуговування системи, використовуйте методи, затверджені компанією Xerox.

Інші публікації

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022

LDS вітає Вас з 8 березня!

Бажаємо вам весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, теплоти, турботи і добра. Ви прекрасні!

LDS - Авторизованный Сервисный Партнер Xerox

Ми готові обслуговувати всі сучасні копіювальні апарати та принтери, включаючи високопродуктивні машини.

Абсолютно кращій продавець в регіонах України, Білорусь, Кавказ.

Спеціаліст по роботі з роздрібними ключовими клієнтами, Анатолій Віцюк був визнаний представництвом Xerox «Абсолютно кращим продавцем в регіонах України, Білорусь, Кавказ» .

Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

Найчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає.

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.