Запрошуємо відвідати стенд Xerox в рамках виставки CEE 2019

27.03.2019

Компанія LDS запрошує вас відвідати стенд компанії Xerox в рамках щорічної спеціалізованої виставки CEE 2019, організованою компанією ERC. Захід буде проходити 5 - 7 квітня, за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82.

Під час проведення заходу будуть продемонстровані флагманські пристрої друку Xerox, раніше анонсований пристрій Versalink C9000, а також надана можливість протестувати апарати в роботі.

В ході заходу будуть організовані короткі сесії програмних продуктів з управління як офісної, так і потокової печі. Ви побачите програмні рішення від компанії Xerox на платформі ConnetcKey, що дозволяють реалізувати потребу кожного Замовника.

Якщо ви плануєте взяти участь - повідомте відповіддю на цей лист, ми зареєструємо Вас і додатково повідомимо узгоджений з організаторами день для відвідування стенду.

Будемо раді бачити вас на заході.

З найкращими побажаннями,
компанія LDS
044 234 1047

CEE 2019 - наймасштабніша щорічна виставка електроніки, електротехніки, іграшок, електротранспорту в Україні, яка проходить з 2006 р 2019 м виставка відбудеться в Києві в дві фази і збере на своєму майданчику близько 200 лідерів світового ринку з різних галузей і бізнес- напрямків.

Інші публікації

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.

Статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp.

Компанія LDS підтвердила статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp на території України в сфері рішень друку. Наші знання і досвід підтверджені сертифікатом виробника.

Статус Silver Partner Canon

Компанія LDS підтвердила партнерський статус Silver Partner Canon по копіювальній техніці: МФУ, принтери, сканери, широкоформатні принтери.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19