Інноваційний універсальний принтер від OKI.

11.02.2020

OKI Europe нещодавно випустила п’ятиколірний принтер Pro9541WT для цифрового трансферного друку, який отримав дві престижні галузеві нагороди за інноваційні функції, що стануть у пригоді будь-якому підприємству: нагороду Office Oscar від журналу OEN і нагороду "Вибір редакції" від журналу Print IT Reseller.

Журнал OEN — провідне джерело новин та інновацій для покупців обладнання, приладдя та послуг — присудив нагороду принтеру Pro9541WT, відзначивши нові можливості, які цей пристрій надає бізнесу. Це й не дивно, адже Pro9541WT вирізняється швидкістю й економічністю, дає змогу друкувати на вимогу з використанням технології перенесення тонера та є екологічною альтернативою трафаретному друку. Журнал OEN присуджує нагороди Office Oscar компаніям, чиї продукти, послуги й рішення підносять стандарт якості на революційно новий рівень.

"Pro9541WT повністю заслужив Office Oscar, адже цей пристрій відкриває підприємствам комерційного друку нові можливості, що стануть у пригоді на будь-якому вільному ринку, – говорить редактор журналу OEM Клер Брукс (Clare Brooks). – Слід відзначити, що це не лише нові можливості для створення індивідуального дизайну, але й більш економічна альтернатива прямому друку на тканині, яка дає змогу надзвичайно швидко виконувати друк за вимогою без мінімальних обмежень щодо обсягу".

"Найперший у світі п’ятиколірний світлодіодний пристрій для друку у форматі 329 × 483 мм, оснащений технологією цифрового трансферного друку, який підтримує три різні типи носіїв і чудово підійде для малосерійного виробництва. Цей принтер не лише стане в пригоді будь-якому підприємству, але й вирізняється свою екологічністю, адже його конструкція не передбачає використання хімічних речовин та емульсійної фарби, як під час трафаретного друку. Цей інтелектуальний пристрій – справжній прорив у галузі друку".

rint IT Reseller є одним із найпрестижніших журналів для продавців і постачальників послуг у галузях друку й інформаційних технологій. Від цього журналу пристрій Pro9541WT від OKI також отримав нагороду "Вибір редакції" за внесок у галузь та інноваційну технологію трансферного друку.

"Підприємствам, що займаються друком на тканині, Pro9541WT стане в пригоді, адже цей пристрій чудово доповнює лінійку OKI для професійного друку на трансферних матеріалах. Pro9541WT – це економічний висококласний пристрій, який безперечно заслуговує уваги", – каже Мішель Райдер (Michelle Ryder), редактор журналу Print IT Reseller.

У вересні 2019 р. OKI випустила універсальний пристрій Pro9541WT формату А3+ – перший у світі п’ятиколірний світлодіодний пристрій для друку у форматі 329 × 483 мм із підтримкою технології цифрового трансферного друку. Принтер забезпечує неперевершене відтворення кольорів завдяки технології CMYK + білий і дає змогу наносити на тканину й тверді матеріали деталізовані зображення. Pro9541WT не потребує щоденного обслуговування та підтримує три різні технології друку на одному пристрої: цифровий трансферний друк, цифровий трафаретний друк рамок і розумний цифровий трафаретний друк. Це дає змогу підприємствам, що спеціалізуються на трафаретному друці, розширити спектр своїх послуг і створити нові джерела прибутків.

За допомогою Pro9541WT від OKI підприємства можуть виконувати друк за вимогою набагато швидше й економніше, ніж за використання традиційних трансферних принтерів. Таким чином, компанії можуть виконувати термінові індивідуальні замовлення невеликими тиражами (навіть один примірник) з більшою вигодою та задовольнити зростаючий ринковий попит на індивідуалізовану продукцію.

Pro9541WT чудово дає раду носіям формату A3+ (13 x 19 дюймів), тож ви можете друкувати великорозмірні графічні матеріали або безліч маленьких зображень. Пристрій не потребує щоденного технічного обслуговування. Технології світлодіодного друку та друку білим тонером від OKI забезпечують високу чіткість друку з роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на дюйм, що дає змогу наносити точні й деталізовані зображення навіть на темні поверхні.

"Ми дуже раді, що два провідних галузевих журнали присудили нагороди Pro9541WT. Попит на продукцію за індивідуальним дизайном і друк на вимогу невеликими тиражами зростає, тому ми впевнені, що наша нова інноваційна технологія допоможе підприємствам із друку та надасть їм більше можливостей для зростання", – говорить Крістоф Ван Гелдер (Christophe Van Gelder), генеральний директор OKI Europe Ltd з питань друку на тканині й трансферних носіях у регіоні EMEA. 

"Слід відзначити швидкість, універсальність та економічність технології цифрового трансферного друку, які дуже важливі в сучасних бізнес-моделях на кшталт дистанційної публікації, інтернет-торгівлі, друку невеликими тиражами та друку за індивідуальним дизайном за вимогою. За допомогою Pro9541WT – пристрою формату A3+ для цифрового трансферного друку від OKI – клієнти матимуть змогу виготовляти яскраві повноколірні зображення для термоперенесення на тканини світлих і темних кольорів, а також на тверді поверхні. Така технологія чудово підходить для друку за вимогою невеликими тиражами з використанням широкого діапазону носіїв, як-от футболок, створеного на замовлення одягу, керамічних виробів і продукції з пластику чи металу". 

Щоб дізнатися більше про пристрій Pro9541WT від OKI, перейдіть на веб-сторінку:https://www.lds.com.ua/printer-oki-pro9541-spkit-cl-46291801/

 

Інші публікації

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19

Початок продажів монохромних апаратів Xerox PrimeLinkB9100/B9110/B9125/B9136

Нові промислові монохромні багатофункціональні пристрої Xerox PrimeLinkB9100 / B9110 / B9125 / B9136, призначені для роботи в великих робочих групах і в компаніях з інтенсивним документообігом.

Режим роботи LDS

Ми не призупиняємо діяльність нашої компаніі на час введення карантину, ми приймаємо заявки, обробляємо та доставляємо закази, продукції достатньо на складах дистриб’юторів. Будемо постійно на зв’язку!

Відкрийте нові світи c Ricoh Pro C7200

Залучайте своїх клієнтів технікою 5th Color. Подивіться і дізнайтеся, як ви можете розширити свої творчі можливості за допомогою 5-й кольорової друкарської станцією Ricoh..

Компанія LDS підтвердила статус HP Managed Print Specialist Premier Partner (MPS) 2020

Фахівці нашої компанії повністю відповідають суворим критеріям представництва HP inc. Ми пройшли навчання і здатні надати вашій організації готові і адаптовані рішення. Фахівці LDS рука об руку працюють з фахівцями компанії HP. При співпраці з нашою компанією в вашому розпорядженні завжди самі передові технології, і вам буде забезпечена довгострокова кваліфікована підтримка. Нашими відмінними рисами є високий рівень довіри, кваліфікація і використання передових технологій.

Новий imageRUNNER C3125 від Canon!

Новий imageRUNNER C3125i має кілька переваг у порівнянні з поточною моделлю, націлених на підвищення продуктивності ваших клієнтів і забезпечуючи при цьому його потенціал для подальшого збільшення продажів і частки ринку.

Xerox Versant 3100 Press: Можливості, що гарантують результат!

Зустрітися з найсучаснішою друкарською машиною в сімействі Versant®. Xerox Versant 3100 Press об'єднує максимум можливостей в одному рішенні для високих обсягів друку. Швидкість, оптимізоване вирівнювання, технології калібрування кольору і надійні варіанти післядрукарської обробки дозволяють впевнено відповідати на запити мінливого ринку

Огляд нових апаратів Xerox B210, B205 та B215.

Xerox оголошує про початок продажів нових пристроїв в лінійці малої офісної техніки: принтер XeroxB210 замінює принтер XeroxPhaser 3260, а МФУ XeroxB205 і B215 замінюють пристрої XeroxWorkCentr.

Вітаємо з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, добра, процвітання і благополуччя. Успішних проектів і реалізації творчих ідей! Щастя та здоров'я Вам і Вашим рідним!

Нова серія Canon imageRUNNER 1600

Високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої можливістю сканування і розширеної возможеностью мобільного підключення.