Інноваційний універсальний принтер від OKI.

11.02.2020

OKI Europe нещодавно випустила п’ятиколірний принтер Pro9541WT для цифрового трансферного друку, який отримав дві престижні галузеві нагороди за інноваційні функції, що стануть у пригоді будь-якому підприємству: нагороду Office Oscar від журналу OEN і нагороду "Вибір редакції" від журналу Print IT Reseller.

Журнал OEN — провідне джерело новин та інновацій для покупців обладнання, приладдя та послуг — присудив нагороду принтеру Pro9541WT, відзначивши нові можливості, які цей пристрій надає бізнесу. Це й не дивно, адже Pro9541WT вирізняється швидкістю й економічністю, дає змогу друкувати на вимогу з використанням технології перенесення тонера та є екологічною альтернативою трафаретному друку. Журнал OEN присуджує нагороди Office Oscar компаніям, чиї продукти, послуги й рішення підносять стандарт якості на революційно новий рівень.

"Pro9541WT повністю заслужив Office Oscar, адже цей пристрій відкриває підприємствам комерційного друку нові можливості, що стануть у пригоді на будь-якому вільному ринку, – говорить редактор журналу OEM Клер Брукс (Clare Brooks). – Слід відзначити, що це не лише нові можливості для створення індивідуального дизайну, але й більш економічна альтернатива прямому друку на тканині, яка дає змогу надзвичайно швидко виконувати друк за вимогою без мінімальних обмежень щодо обсягу".

"Найперший у світі п’ятиколірний світлодіодний пристрій для друку у форматі 329 × 483 мм, оснащений технологією цифрового трансферного друку, який підтримує три різні типи носіїв і чудово підійде для малосерійного виробництва. Цей принтер не лише стане в пригоді будь-якому підприємству, але й вирізняється свою екологічністю, адже його конструкція не передбачає використання хімічних речовин та емульсійної фарби, як під час трафаретного друку. Цей інтелектуальний пристрій – справжній прорив у галузі друку".

rint IT Reseller є одним із найпрестижніших журналів для продавців і постачальників послуг у галузях друку й інформаційних технологій. Від цього журналу пристрій Pro9541WT від OKI також отримав нагороду "Вибір редакції" за внесок у галузь та інноваційну технологію трансферного друку.

"Підприємствам, що займаються друком на тканині, Pro9541WT стане в пригоді, адже цей пристрій чудово доповнює лінійку OKI для професійного друку на трансферних матеріалах. Pro9541WT – це економічний висококласний пристрій, який безперечно заслуговує уваги", – каже Мішель Райдер (Michelle Ryder), редактор журналу Print IT Reseller.

У вересні 2019 р. OKI випустила універсальний пристрій Pro9541WT формату А3+ – перший у світі п’ятиколірний світлодіодний пристрій для друку у форматі 329 × 483 мм із підтримкою технології цифрового трансферного друку. Принтер забезпечує неперевершене відтворення кольорів завдяки технології CMYK + білий і дає змогу наносити на тканину й тверді матеріали деталізовані зображення. Pro9541WT не потребує щоденного обслуговування та підтримує три різні технології друку на одному пристрої: цифровий трансферний друк, цифровий трафаретний друк рамок і розумний цифровий трафаретний друк. Це дає змогу підприємствам, що спеціалізуються на трафаретному друці, розширити спектр своїх послуг і створити нові джерела прибутків.

За допомогою Pro9541WT від OKI підприємства можуть виконувати друк за вимогою набагато швидше й економніше, ніж за використання традиційних трансферних принтерів. Таким чином, компанії можуть виконувати термінові індивідуальні замовлення невеликими тиражами (навіть один примірник) з більшою вигодою та задовольнити зростаючий ринковий попит на індивідуалізовану продукцію.

Pro9541WT чудово дає раду носіям формату A3+ (13 x 19 дюймів), тож ви можете друкувати великорозмірні графічні матеріали або безліч маленьких зображень. Пристрій не потребує щоденного технічного обслуговування. Технології світлодіодного друку та друку білим тонером від OKI забезпечують високу чіткість друку з роздільною здатністю 1200 × 1200 точок на дюйм, що дає змогу наносити точні й деталізовані зображення навіть на темні поверхні.

"Ми дуже раді, що два провідних галузевих журнали присудили нагороди Pro9541WT. Попит на продукцію за індивідуальним дизайном і друк на вимогу невеликими тиражами зростає, тому ми впевнені, що наша нова інноваційна технологія допоможе підприємствам із друку та надасть їм більше можливостей для зростання", – говорить Крістоф Ван Гелдер (Christophe Van Gelder), генеральний директор OKI Europe Ltd з питань друку на тканині й трансферних носіях у регіоні EMEA. 

"Слід відзначити швидкість, універсальність та економічність технології цифрового трансферного друку, які дуже важливі в сучасних бізнес-моделях на кшталт дистанційної публікації, інтернет-торгівлі, друку невеликими тиражами та друку за індивідуальним дизайном за вимогою. За допомогою Pro9541WT – пристрою формату A3+ для цифрового трансферного друку від OKI – клієнти матимуть змогу виготовляти яскраві повноколірні зображення для термоперенесення на тканини світлих і темних кольорів, а також на тверді поверхні. Така технологія чудово підходить для друку за вимогою невеликими тиражами з використанням широкого діапазону носіїв, як-от футболок, створеного на замовлення одягу, керамічних виробів і продукції з пластику чи металу". 

Щоб дізнатися більше про пристрій Pro9541WT від OKI, перейдіть на веб-сторінку:https://www.lds.com.ua/printer-oki-pro9541-spkit-cl-46291801/

 

Інші публікації

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.