Переваги широкоформатного друку

01.12.2021

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Будь-якому бізнесу дуже важливо, щоб ви постійно знаходили нові способи скоротити свої витрати. Вибравши ідеальне рішення для широкоформатного друку всередині компанії, ви зможете це зробити з мінімальними витратами.

Плоттер A1, також відомий як широкоформатний принтер, є невід'ємною частиною офісу, коли ви працюєте в секторі чи бізнесі, де висока якість деталей означає все.

Чому вам потрібен плоттер

Немає жодних сумнівів у тому, що відбиток формату A1 – це у всіх сенсах цього слова визначний розмір. Використовуючи широкоформатний принтер, ви отримаєте можливість створювати привабливі носії із дійсно видимим кожному закликом до дії.

Принти формату A1 ідеально підходять для створення рекламних матеріалів для виставок або конкретних заходів, оскільки вони привертають увагу та помітні здалеку. Вони можуть стати чудовим інструментом у вашому арсеналі, коли справа доходить до залучення нових клієнтів до дверей вашої компанії.

Принтери з широкоформатними функціями підходять одним підприємствам більше, ніж іншим. Для тих, хто працює в архітектурі, наприклад, необхідно роздрукувати складні плани у великому масштабі, щоб дозволити кільком будівельникам та іншому персоналу працювати з ними на місці.

Планшети або смартфони не замінюють креслення планів, оскільки їх просто неможливо зробити досить великими, щоб розглянути дрібні деталі, що наголошує на важливості широкоформатного принтера.

Сьогодні широкоформатні принтери більш доступні, ніж будь-коли, завдяки високому попиту на них у різних компаніях. Маючи свій широкоформатний принтер, ви можете виконувати більше роботи всередині компанії та скорочувати витрати на аутсорсинг.

Інші публікації

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!