Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

05.02.2022

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними.

Регулярне планування та об'ємні шкільні звіти можуть спричинити уповільнення роботи навіть найсучаснішого обладнання. Тому важливо своєчасно проводити апгрейд принтерів, які будуть адаптовані для ваших умов.

Покращена швидкість

Деякі моделі багатофункціональних принтерів забезпечують швидкість кольорового друку до 52 сторінок за хвилину, що є дуже високим та гідним результатом. Використання пристроїв "все в одному" або МФУ дозволяє не обмежуватися лише можливостями друку.

Сканування та копіювання документації також прискорюються, що ідеально підходить для напруженого шкільного дня. Багатофункціональні пристрої можуть використовувати систему безперервної подачі чорнила, що знижує собівартість друку.

Оптимізація процесів

Сучасні принтери оснащені інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном для зручного керування завданнями на друк та налаштуваннями користувача. Оскільки це обладнання настільки просто у використанні, знадобиться мінімальне навчання, щоб допомогти їм вписатися в класну кімнату.

Безпека

Персоналу можуть бути призначені секретні коди, щоб конфіденційні документи, такі як результати тестів, наприклад, не потрапили до чужих рук. Ці принтери є ідеальним способом додати додатковий рівень безпеки вашої школи і переконатися, що конфіденційність ваших учнів стоїть на першому місці.

Ефективність

Автоматичні двосторонні принтери та пристрої для фінішної обробки – хороші варіанти, на які варто звернути увагу при виборі школи з великою кількістю людей. Деякі моделі можуть швидко друкувати буклети у форматі A3, перфорувати, зшивати або складати їх утричі, якщо вони оснащені додатковим фінішером.

Це скорочує час, що витрачається на повсякденні завдання, і дає вам більше часу для планування цікавих наукових експериментів у школі або в будь-якому іншому навчальному закладі.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey