Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

20.08.2021

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

 

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером. Підкресліть текст, зробивши традиційні зображення CMYK більш помітними на темних і кольорових носіях.

Створюйте привабливі віконні петлі і вивіски. Друк білого кольору під тонером CMY робить висновок у вікні чіткішим і читаним.
Створюйте запрошення на весілля, меню ресторану, банери, конверти і багато іншого на кольорових носіях, щоб привернути увагу аудиторії.
Нові користувачі можуть легко імпортувати і налаштовувати графіку за допомогою додаткового програмного забезпечення BiancoDigitale, а досвідчені графічні дизайнери можуть створювати свої власні проекти за допомогою Adobe Illustrator та InDesign. Наші практичні керівництва допоможуть вам почати роботу.

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ XEROX - ЦЕ ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ 

 

     Використання оригінального тонера і чорнила Xerox в принтері Xerox гарантує незмінно високу якість відбитків. Тестування, проведене незалежними лабораторіями за оцінкою принтерів, підтвердило, що оригінальні витратні матеріали Xerox більш надійні і забезпечують на 27% більший ресурс сторінок, ніж альтернативні матеріали на вторинному ринку.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.