Нова серія Canon imageRUNNER 1600

11.09.2019

Високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої можливістю сканування і розширеної возможеностью мобільного підключення.

Компанія Canon представила нову серію imageRUNNER 1600, високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої возможеностью сканування і розширеною возможеностью мобільного підключення.

Canon CEE оголосив про приймачі багатофункціонального пристрою серії imageRUNNER 1435 про новий imageRUNNER 1600, призначений для задоволення потреб малого бізнесу, спрямований на підвищення продуктивності друку. Додана нова можливість швидкого сканування і удосконалення варіант з підключенням до мобільного пристрою, Canon повністю оновив новий невеликий багатофункціональний принтер для офісу і зробив його набагато краще.

ШВИДКІСТЬ небачена досі!

Новий imageRUNNER 1600 сучасний на базі картриджа все в одному з можливістю великого обсягу друку (ресурс картриджа до 20500 сторінок А4) і швидкістю до 43 сторінок в хвилину. Час Висновок першої сторінки - всього шість секунд. Canon imageRUNNER 1600 демонструє істотне вдосконалення в скануванні, працює зі швидкістю до 70 збережень в хвилину і підтримує носії різного типу і розміру.

Розширення функція безпеки.

Прихильність компанії Canon до безпеки друку помічена в усіх аспектах серії imageRUNNER 1600, вона оснащена розширеними параметрами аутентифікації і шифрування даних, які здатні предотворіть злочинні наміри, перед тим як вони зможуть завдати шкоди.

Нові функції безпеки:

• Керуйте доступом через налаштування аутентифікації на пристрої або через Cloud
• Функція «Secure Print» підвищує конфіденційність документа
• прості настройки політики безпеки компанії через інтерфейс пристрою
• зашифрованность PDF забезпечує захист даних високого рівня,
а PDF-підпис пристрою генерує сертифікацію відправника
• Підвищує БЕЗПЕКА у всій бізнес-мережі за допомогою IPsec, перевірки OnlineProtocolStatus, і технології TLS

Підвищення продуктивності і функціональності!

"Ми хочемо допомогти бізнесу досягти максимального продуктивності", - пояснює Дмитро Сірош, Product Business Developer Office and Solutions менеджер в країнах CIS, Canon CEE GmbH.
«Універсальна серія imageRUNNER 1600 була створена з нуля, щоб допомогти в цьому». Завдяки сумісності програмного забезпечення uniFLOW компанії Canon, забезпечує централізоване рішення для управління печаткою і скануванням, imageRUNNER 1600 може бути підключено до системи управління документами без додаткових зусиль ».

Продуктивність може бути підвищена завдяки сенсорному екрану, який дозволяє легко налаштувати повсякденні завдання, а також вбудований Wi-Fi і функції "Мобільний друк», що дозволяє користувачеві легко виконувати завдання друку і сканування на ходу.

Низька вартість володіння.

Серія imageRUNNER 1600 створена з урахуванням кінцевого користувача. Вона повністю оптімізованна для використання в невеликих офісах. Іспользаванной технологія картриджів "все в одному" допомагає зменшити витрати на обслуговування пристрою і робить заміну тонера швидкої, простий і безвідходної.

imageRUNNER 1643i

imageRUNNER 1643iF

Швидкість друку 43ppm

Швидкість друку 43ppm

Друк, копіювання, сканування, надсилання

Друк, копіювання, сканування, надсилання та факс

Двостороння друк та сканування в один прохід

Двостороння друк та сканування в один прохід

Мережа, Wi-Fi, USB, QR-код

Мережа, Wi-Fi, USB, QR-код та NFC

Зашифрований PDF та PDF з підписом пристрою

Зашифрований PDF та PDF з підписом пристрою

Максимум 2300 аркушів

Максимум 2300 аркушів

Інші публікації

LDS безперервно підтверджує і отримує нові партнерські статуси!

Document Technology Partner Platinum - даний статус є одним з найвищих, і присвоюється тільки при наявності ряду фахівців, які успішно пройшли необхідні курси Xerox, і відмінно здали сертифіковані іспити. Наявність даного статусу підтверджує високий професіоналізм команди LDS, а також злагоджені партнерські відносини з компанією XEROX, можливість брати участь у складних проектах і надавати кваліфіковану, якісну підтримку!

Epson збільшує стандартну гарантію на інженерні принтери

Відразу для трьох моделей інженерних принтерів Epson серії SureColor SC-T термін офіційної гарантії збільшений до двох років.

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON

Компанія "ЛДС" підтвердила статус З СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТЕХНІКИ CANON по наступним категоріям продуктів: _________________________ Широкоформатні Принтери Копіри Сканери Мулті Функціональні Пристрої Проектори та Сканери

Аутсорсинг офісної друку - Більше ніж просто друк!

Компанія LDS допоможе вам впровадити рішення MPS для більш точного прогнозування витрат, збільшення часу безперебійної роботи і підвищення безпеки друку вашого офісу.

Технологія HP PageWide

Уявіть собі, що в майбутньому ви заново винайшли і удосконалили спосіб друку. Більш швидкий, продуктивний і ефективний, але менш енергоємний і менш витратний. Абсолютна підвищення продуктивності.

Великі речі в маленькій упаковці. Xerox Duplex

Нові досягнення в області технологій і програмного забезпечення вносять більший внесок в більш дрібні і прості у використанні пропозиції.

Запрошуємо відвідати стенд Xerox в рамках виставки CEE 2019

Компанія LDS запрошує вас відвідати стенд компанії Xerox в рамках щорічної спеціалізованої виставки CEE 2019, організованою компанією ERC. Захід буде проходити 5 - 7 квітня, за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Дорогі жінки! Вітаємо вас з 8 березня!

Дорогі жінки! Компанія LDS вітає вас зі святом весни, краси і любові - з 8-м Березня! Нехай ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних сюрпризів! І нехай посмішка ніколи не сходить з ваших уст! З щирими побажаннями, колектив компанії LDS.

Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

12 лютого 2019 року в заміському комплексі Onovo Dendra Hotel, компанія LDS спільно з представництвом HP Inc. провели масштабний семінар на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.», серед відвідувачів було 50 представників організацій різних галузей.