Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

19.04.2021

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Xerox Versant 280 Press - перша ЦПМ родини Versant, яка дозволяє запечатувати матеріали щільністю до 400 г / м2 (автоматичний двосторонній друк - до 350 г / м2). При цьому формат може становити від 98x146 до 330x660 мм. Поряд зі звичайним папером машина підтримує конверти, наклейки, синтетичні матеріали, трансферний папір і магніти.


Технологія Xerox ConnectKey актуальна для сучасних пристроїв друку Xerox, включаючи БФП для малих робочих груп VersaLink, апарати для середніх і великих груп AltaLink, а також промислові системи друку PrimeLink. Додатково розширити функціональність друкарської техніки дозволяють завантажувати додатки для принтерів і БФП з Xerox App Gallery.


В конфігурації з опцією ASRS (All Stocks at Rated Speed) нова ЦПМ запечатує щільні матеріали швидше, ніж будь-яке інше обладнання того ж сегмента. Потенціал Xerox Versant 280 Press можливо розширити і за допомогою пакета Adaptive CMYK +. Він додає до стандартної тріаді CMYK близько мільйона додаткових відтінків, дозволяючи використовувати білий, золотий, срібний, прозорий і флуоресцентні тонери.


«Xerox розширив сімейство Versant, щоб друкарні могли створювати більше доданої вартості, оперативно обробляючи щільні матеріали і використовуючи багатий вибір дизайнерських рішень, - коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. - ЦПМ Xerox Versant 280 Press зберегла в собі сильні сторони Xerox Versant 180 Press, ставши ще більш гнучкою та функціональної. Ми впевнені, що нова ЦПМ допоможе друкарням краще конкурувати на ринку в умовах скорочуювання тиражів і зростаючих вимог до швидкості обробки замовлень ».

На додаток до нових можливостей Xerox Versant 280 Press володіє всіма традиційними перевагами сімейства Versant, такими як:

• настройка поєднання особи з оборотом, щільності і рівномірності заливки за допомогою пакета автоматизації SIQA (Simple Image Quality Adjustment);

• технологія Ultra HD: дозвіл друку 2400x2400 dpi при вирішенні растрированиня 1200х1200 dpi 10 біт - навіть при використанні металізованого або іншого спеціального тонера;

• проста заміна оператором витратних матеріалів та ресурсних деталей;

• модулі фінішної обробки в лінію - від фальцовки і скріплення до виробництва брошур без полів з прямокутними краями;

• сумісність з опцією Adaptive CMYK +, яка дозволяє оперативно встановлювати набори спеціальних тонерів Vivid Toner Kit і Fluorescent Toner Kit.

Інші публікації

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022

LDS вітає Вас з 8 березня!

Бажаємо вам весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, теплоти, турботи і добра. Ви прекрасні!

LDS - Авторизованный Сервисный Партнер Xerox

Ми готові обслуговувати всі сучасні копіювальні апарати та принтери, включаючи високопродуктивні машини.

Абсолютно кращій продавець в регіонах України, Білорусь, Кавказ.

Спеціаліст по роботі з роздрібними ключовими клієнтами, Анатолій Віцюк був визнаний представництвом Xerox «Абсолютно кращим продавцем в регіонах України, Білорусь, Кавказ» .

Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

Найчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає.