Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

19.04.2021

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Xerox Versant 280 Press - перша ЦПМ родини Versant, яка дозволяє запечатувати матеріали щільністю до 400 г / м2 (автоматичний двосторонній друк - до 350 г / м2). При цьому формат може становити від 98x146 до 330x660 мм. Поряд зі звичайним папером машина підтримує конверти, наклейки, синтетичні матеріали, трансферний папір і магніти.


Технологія Xerox ConnectKey актуальна для сучасних пристроїв друку Xerox, включаючи БФП для малих робочих груп VersaLink, апарати для середніх і великих груп AltaLink, а також промислові системи друку PrimeLink. Додатково розширити функціональність друкарської техніки дозволяють завантажувати додатки для принтерів і БФП з Xerox App Gallery.


В конфігурації з опцією ASRS (All Stocks at Rated Speed) нова ЦПМ запечатує щільні матеріали швидше, ніж будь-яке інше обладнання того ж сегмента. Потенціал Xerox Versant 280 Press можливо розширити і за допомогою пакета Adaptive CMYK +. Він додає до стандартної тріаді CMYK близько мільйона додаткових відтінків, дозволяючи використовувати білий, золотий, срібний, прозорий і флуоресцентні тонери.


«Xerox розширив сімейство Versant, щоб друкарні могли створювати більше доданої вартості, оперативно обробляючи щільні матеріали і використовуючи багатий вибір дизайнерських рішень, - коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. - ЦПМ Xerox Versant 280 Press зберегла в собі сильні сторони Xerox Versant 180 Press, ставши ще більш гнучкою та функціональної. Ми впевнені, що нова ЦПМ допоможе друкарням краще конкурувати на ринку в умовах скорочуювання тиражів і зростаючих вимог до швидкості обробки замовлень ».

На додаток до нових можливостей Xerox Versant 280 Press володіє всіма традиційними перевагами сімейства Versant, такими як:

• настройка поєднання особи з оборотом, щільності і рівномірності заливки за допомогою пакета автоматизації SIQA (Simple Image Quality Adjustment);

• технологія Ultra HD: дозвіл друку 2400x2400 dpi при вирішенні растрированиня 1200х1200 dpi 10 біт - навіть при використанні металізованого або іншого спеціального тонера;

• проста заміна оператором витратних матеріалів та ресурсних деталей;

• модулі фінішної обробки в лінію - від фальцовки і скріплення до виробництва брошур без полів з прямокутними краями;

• сумісність з опцією Adaptive CMYK +, яка дозволяє оперативно встановлювати набори спеціальних тонерів Vivid Toner Kit і Fluorescent Toner Kit.

Інші публікації

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%