Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

17.09.2021

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

Xerox Versant 4100 Press дозволяє друкувати зі швидкістю до 100 сторінок на хвилину з використанням матеріалів щільністю від 52 до 400 г / м2, в тому числі в автоматичному дуплексному режимі. Зокрема, машина підтримує листи довжиною до 660 мм - навіть в конфігурації з усіма доступними фінішними пристроями.

У новій ЦДМ вперше використовується автоматизована система PredictPrint, яка піднімає продуктивність на ще більш високий рівень. Це рішення значно прискорює перенастроювання машини при зміні матеріалів для друку і скорочує кількість помилок, викликаних людським фактором. Система діє на базі штучного інтелекту і автоматично встановлює оптимальні параметри роботи з папером, завантажуючи їх з бібліотеки або централізованого хмарного сховища.

Також в машині використовується технологія Full Width Array, яка автоматизує калібрування, профілювання, зведення передньої сторони листа з оборотом, налаштування струмів другого перенесення і однорідності щільності по листу. Це допомагає збільшити швидкість виконання замовлень і знизити навантаження на операторів.

«Ми впровадили в ЦДМ Xerox Versant 4100 Press передові технології, розроблені з урахуванням останніх галузевих тенденцій та актуальних завдань, які стоять перед великим і середнім поліграфічним виробництвом, а також невеликими друкарнями з швидко зростаючим обсягом друку, - коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. - Спираючись на можливості нової машини, поліграфісти зможуть збільшити рентабельність бізнесу і залучити більше нестандартних замовлень».

Дозвіл Ultra HD підвищує плавність ліній і градієнтів, чіткість фотографій, графіки і тексту. Контролер Xerox Versant 4100 Press обробляє зображення з деталізацією 1200x1200 dpi і глибиною кольору 10 біт, а друкуються вони з дозволом 2400х2400 dpi.

Стабільній передачі кольору, яскравості і чіткості відбитків сприяє застосування легкоплавкого сухого EA-тонера Xerox EA Low Melt Dry Ink з низьким рівнем блиску. При цьому технологія Production Accurate Registration, що підвищує точність приведення, і циклічний контроль стабільності кольору в тиражі допомагають забезпечити повторюваність результатів. Також машина підтримує автоматичне очищення тракту проходження паперу, при якій майже не потрібні ручні операції.

Інші публікації

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.