Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

17.09.2021

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

Xerox Versant 4100 Press дозволяє друкувати зі швидкістю до 100 сторінок на хвилину з використанням матеріалів щільністю від 52 до 400 г / м2, в тому числі в автоматичному дуплексному режимі. Зокрема, машина підтримує листи довжиною до 660 мм - навіть в конфігурації з усіма доступними фінішними пристроями.

У новій ЦДМ вперше використовується автоматизована система PredictPrint, яка піднімає продуктивність на ще більш високий рівень. Це рішення значно прискорює перенастроювання машини при зміні матеріалів для друку і скорочує кількість помилок, викликаних людським фактором. Система діє на базі штучного інтелекту і автоматично встановлює оптимальні параметри роботи з папером, завантажуючи їх з бібліотеки або централізованого хмарного сховища.

Також в машині використовується технологія Full Width Array, яка автоматизує калібрування, профілювання, зведення передньої сторони листа з оборотом, налаштування струмів другого перенесення і однорідності щільності по листу. Це допомагає збільшити швидкість виконання замовлень і знизити навантаження на операторів.

«Ми впровадили в ЦДМ Xerox Versant 4100 Press передові технології, розроблені з урахуванням останніх галузевих тенденцій та актуальних завдань, які стоять перед великим і середнім поліграфічним виробництвом, а також невеликими друкарнями з швидко зростаючим обсягом друку, - коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. - Спираючись на можливості нової машини, поліграфісти зможуть збільшити рентабельність бізнесу і залучити більше нестандартних замовлень».

Дозвіл Ultra HD підвищує плавність ліній і градієнтів, чіткість фотографій, графіки і тексту. Контролер Xerox Versant 4100 Press обробляє зображення з деталізацією 1200x1200 dpi і глибиною кольору 10 біт, а друкуються вони з дозволом 2400х2400 dpi.

Стабільній передачі кольору, яскравості і чіткості відбитків сприяє застосування легкоплавкого сухого EA-тонера Xerox EA Low Melt Dry Ink з низьким рівнем блиску. При цьому технологія Production Accurate Registration, що підвищує точність приведення, і циклічний контроль стабільності кольору в тиражі допомагають забезпечити повторюваність результатів. Також машина підтримує автоматичне очищення тракту проходження паперу, при якій майже не потрібні ручні операції.

Інші публікації

Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.