Швидкі вирішення проблем із принтером у Windows 10

18.02.2022

Оновлення вашого ПК - це відмінний спосіб знати новітні технології, виправляти помилки і отримувати доступ до абсолютно нових функцій. Однак, поряд із усіма цими блискучими перевагами, нове оновлення може принести кілька проблем.

Це виявляється у виникненні проблем у функціонуванні принтера, що, своєю чергою, може суттєво вплинути на ефективність роботи вашого офісу. Якщо ви оновилися до Microsoft Windows 10 і виявляєте, що не можете щось роздрукувати, вам буде потрібно дієве рішення.

Поради та рекомендації

Слід дотримуватись певного алгоритму дій, який допоможе виявити та вирішити проблему при оновленні до останньої версії Windows:

  • Переконайтеся, що комп'ютер увімкнено та підключено до мережі.

Здається смішним, але дуже часто принтер не працює тільки тому, що комп'ютер, до якого він підключений, просто вимкнений або не в мережі. Перевірте всі дроти та кабелі, які часто випадково висмикуються з необережності.

Якщо ваша модель друкуючого пристрою не є принтером WiFi, важливо також переконатися, що ваш ноутбук або комп'ютер правильно підключені за допомогою USB-кабелю. Якщо ви є щасливим власником принтера з WiFi, вам також слід переконатися, що опцію бездротового зв'язку принтера увімкнено.

  • Оновіть драйвери принтера.

Більшість принтерів потребує найновішого програмного забезпечення у вигляді відповідних драйверів. Проблеми із сумісністю з Windows 10 часто виникають у разі використання старих версій драйверів для принтера, які бажано регулярно оновлювати на сайті виробника.

  • Запустіть засіб усунення несправностей принтера.

У Windows 10 ви можете завантажити та запустити онлайн-діагностику будь-яких проблем, пов'язаних із принтерами. Ви можете розпочати цей процес, перейшовши на сторінку підтримки Microsoft Windows і вибравши «запустити засіб усунення несправностей».

Інші публікації

Важливість правильної утилізації принтерів та розхідників

У завантаженому, сучасному, швидко мінливому офісі велика ймовірність того, що за рік ви витратите значну кількість витратних матеріалів для принтера, а в деяких випадках попутно модернізуєте і сам пристрій друкування.

Чому ви маєте оновити свій шкільний принтер

Оскільки стилі викладання та вимоги змінюються щодня, однією річчю, яка має залишатися незмінною, є якість технологій у школах. Оскільки все більше значення надається технологіям, що використовуються на уроках, інтерактивні дошки, планшети та шкільні принтери мають бути функціональними та надійними

Новий кольоровий принтер Xerox® C310

Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 – зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey