Epson LW-700

Epson
Epson LW-700
Epson LW-700
Код: C51CA63100C51CA63100
Уточнюйте наявність
3755 грн.
Уточнюйте наявність 2020-02-16

Epson LabelWorks LW-700 — это идеальное решение для поддержки тех сфер бизнеса, где необходима печать этикеток как в офисе, так и вне его. Это простое в использовании компактное устройство с большим LCD дисплеем для предварительного просмотра и встроенной клавиатурой позволяет легко создавать этикетки шириной до 24 мм для решения любых задач маркировки. Подсоедините Epson LabelWorks LW-700 к компьютеру, и вы сможете как создавать и сохранять этикетки под ваши индивидуальные запросы благодаря входящему в комплект программному обеспечению Label Editor Software, так и воспользоваться библиотекой существующих шаблонов.

Rated 5/5 based on 11 customer reviews

Epson LabelWorks LW-700 - це ідеальне рішення для підтримки тих сфер бізнесу, де необхіден друк етикеток як в офісі, так і поза ним. Це простий у використанні компактний пристрій з великим LCD дисплеєм для попереднього перегляду і вбудованою клавіатурою дозволяє легко створювати етикетки шириною до 24 мм для вирішення будь-яких завдань маркування.

Підключіть Epson LabelWorks LW-700 до компютера, і ви зможете як створювати і зберігати етикетки під ваші індивідуальні запити, завдяки входящому в комплект програмному забезпеченню Label Editor Software, так і скористатися бібліотекою існуючих шаблонів.

За допомогою спеціальних налаштувань ви можете додати рамки, символи, штрих-коди і картинки відповідно до ваших вимог. Функція імпорту інформації дозволить як роздрукувати одну етикетку 999 раз, так і 999 різних наклейок за одну сесію - актуально для завдань, де потрібен великий обсяг друку.

Вимкніть Epson LabelWorks LW-700 від компютера, і мобільна версія принтера - у вашому розпорядженні. Ви легко зможете створювати етикетки поза офісом, оскільки у данній моделі є вбудована клавіатура, зручна ручка для перенесення і широкі функціональні можливості. На вбудованому екрані ви завжди зможете попередньо подивитися етикетку перед друком.

Багатий вибір символів в поданій бібліотеці (до 460 різних символів) і можливість зберігання до 100 етикеток власного дизайну в памяті пристрою дозволять вам швидко друкувати готові етикетки або створювати свої, унікальні етикетки.

Ви можете мінімізувати витрати на витратні матеріали завдяки скороченню поля до 1 мм і ширині етикетки до 24 мм. У комплекті з пристроєм поставляється стрічка довжиною 9 метрів, таким чином, ви зможете оперативно приступити до роботи.

Основне
Призначення
Принтери етикеток, штрих-кодів
Тип друку
термотрансферний
Розподільна здатність друку
180 dpi
Форм-фактор
Переносний (портативний)
Швидкість друку
13 мм/сек
Фізичні характеристики
Вага, кг
0.77
Габарити, (ШхВхГ), мм
180 x 235 x 80