НР DesignJet

МИСЛИТЕ ГЛОБАЛЬНО. ДРУКУЙТЕ ЛЕГКО.

Принтер HP DesignJet T230

Найменші плотери в світі з неймовірно простим інтерфейсом підходять для вашого офісу, бюджету та роботи. Надсилайте безліч файлів одним клацанням. Економте свій час завдяки принтеру з високою швидкістю друку: всього 35 секунд на документ формату A1 / D.

ДІЗНАЙТЕСЯ ВАРТІСТЬ  Принтер HP DesignJet T230

БАЖАЄТЕ ОТРИМАТИ ПРОРАХУНОК СОБІВАРТОСТИ ДРУКУ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ↓

Ідеальне рішення для тих, хто працює з будівельними екосистемами (архітекторів, інженерів, конструкторів, підрядників), з орієнтацією на виконання, рішення проблем і багатозадачність.

Особливості:

  • Економте час завдяки найшвидшою відправці даних в світі і друкуйте з упевненістю в результаті. Завдяки додатковому аксесуару друкуйте найрізноманітніші проекти в форматах А3/B і A1/D автоматично, не перемикаючи джерела вручну.
  • Економте місце завдяки найменшим плоттера в світі. Більш екологічний дизайн дозволяє скоротити викиди CO2E до 7,3 тонн в рік завдяки виготовленню продукції, на 30% складається з перероблених матеріалів. Використовуйте на 95% менше чорнила і друкуйте більше сторінок формату A1/D щомісяця.
  • Висока швидкість друку: всього 35 секунд на документ формату A1/D. Економте час на підготовку і друк. Друкуйте і керуйте плоттером звідки завгодно завдяки додатку HP smart. Висока якість друку завдяки картриджам HP bright officе inks.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ І МИ ВІДПРАВИМО ВАМ ПРОРАХУНОК СОБІВАРТОСТІ ДРУКУ!

 

ОТРИМАТИ СПЕЦІАЛЬНУ ПРОПОЗИЦІЮ↓

Форма зворотнього зв'язку