Xerox Versant 3100 Press: Можливості, що гарантують результат!

30.01.2020

Зустрітися з найсучаснішою друкарською машиною в сімействі Versant®. Xerox Versant 3100 Press об'єднує максимум можливостей в одному рішенні для високих обсягів друку. Швидкість, оптимізоване вирівнювання, технології калібрування кольору і надійні варіанти післядрукарської обробки дозволяють впевнено відповідати на запити мінливого ринку

Унікальне поєднання недосяжного для конкурентів якості зображення, діапазону матеріалів і автоматизації робочого процесу, властиве сімейства Versant®, розкриває весь свій потенціал в друкарській машині Xerox Versant 3100.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ Ви отримаєте недосяжне для конкурентів якість і зможете створювати високоприбуткову друковану продукцію. Залучайте нових партнерів, підвищуйте прибутковість і купуйте відмінну репутацію завдяки високоякісної друку.

Збільшити час безвідмовної роботи І Розширюйте можливості потокової ОБРОБКИ Скоротіть кількість відходів і забезпечте максимальний час безперебійної роботи завдяки повністю автоматичної калібрування кольору і приводке особа-оборот, а також широкого спектру вбудованих можливостей післядрукарської обробки.

ДРУК з високою швидкістю НА САМИХ РІЗНОМАНІТНИХ ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛАХ Друкуйте з високою швидкістю 100 стор. / Хв. на матеріалах щільністю від 52 до 350 г / м² і виконуйте найрізноманітніші типи завдань завдяки можливості обробки конвертів, банерів 660 мм, поліефіру / синтетики, текстурованих і кольорових матеріалів, нестандартних форматів і змішаних типів матеріалів.

ПЕРЕВАГУ АВТОМАТИЗАЦІЇ VERSANT® Versant 3100 Press виводить можливості автоматизації сімейства Versant на новий рівень. Приголомшливі технології на основі інновацій Xerox націлені на досягнення неперевершеної продуктивності без шкоди для якості друку, управління або функціональності.

БІЛЬШЕ ПРОДУКТИВНОСТІ Збільшення місячної максимального навантаження до 1,2 мільйона відбитків завдяки передової технології закріплення, наявності модуля охолодження і можливості двостороннього друку навіть на найважчих матеріалах роблять Versant 3100 потужної і сучасної друкованої машиною.

БІЛЬШЕ ЯКІСНА ЗОБРАЖЕННЯ Революційна технологія дозволу Ultra HD - це тільки початок. Неймовірно якісна система FWA (Full Width Array) забезпечує майже повну автоматизацію кожного параметра якості, від калібрування кольорів до приведення, перенесення кольорів, однорідності щільності, вирівнювання зображення на матеріалі і т. Д. Процеси зі зворотним зв'язком, що не припускають участі оператора, гарантують узгодженість кольорів і високу якість зображення для кожного завдання.

БІЛЬШЕ Г ІБКОСТІ Гнучкі варіанти пристроїв подачі і післядрукарської обробки дозволяють конфігурувати друкарську машину Versant в повній відповідності з потребами вашого бізнесу. Вам не доведеться вибирати між потужністю і можливостями: Versant пропонує широкий спектр вбудованих і автоматичних функцій.

БІЛЬШЕ Р езультатом Висока продуктивність економить час і підвищує прибуток. Крім того, ця машина має неперевершені рівнями автоматизації та якості зображення. Оцініть всі переваги автоматизації Versant.

 

1 Дозвіл Ultra HD. Комбінація дозволу растрирования (1200 x 1200 з глибиною до 10 біт) і дозволу друку (2400 x 2400) з поліпшеними растрами дозволяє підвищити плавність ліній і градієнтів, чіткість зображень, графіки і тексту.

2 Пристрій подачі великої місткості для паперу великих форматів. Сумарна місткість двох літаків - 4000 листів (330 x 488 мм). Інтегрована технологія запобігання перекосів усуває ризик неправильної подачі. Лоток для вставки листівок та конвертів зменшує мінімальний підтримуваний розмір до 98 х 148 мм.

3 Обхідний лоток. Зручне і доступне пристрій подачі стандартних і спеціальних друкованих матеріалів, таких як конверти і наддовгі листи (XLS).

4 Можливість подачі наддовгих листів (XLS). Друк банерів, суперобкладинок, календарів і інших матеріалів довжиною до 660 мм.

5 Диспетчер каталогу паперу (SLM). Потужний інструмент управління друкованими матеріалами, який дозволяє оптимізувати роботу навіть з такими вимогливим матеріалами, як текстуроване і надгуста папір. Всього декількома клацаннями миші можна створити профілі для повторного використання, щоб завдяки правильним параметрам друку домогтися підвищення якості.

6 Технологія приведення листа Production Accurate Registration (PAR). Забезпечує поєднання сторін при двостороннього друку для ідеального вирівнювання від першого до останнього відбитка в завданні.

7 Зарядні ролики і технологія автоматичного очищення. Забезпечують однорідний електричний заряд основних ксерографічного компонентів, гарантуючи більш згладжені півтони і скорочення часу простою. Зарядні ролики і барабан об'єднані в один блок, що замінюється замовником самостійно, для спрощення і прискорення обслуговування.

8 Ремінь проміжного переносу. Автоматичний контроль струмів перенесення для точного перенесення зображень на папір забезпечує високу якість і стабільність кольору без участі оператора.

9 Три стандартних лотка для паперу. Кожен вміщує 550 аркушів крейдованому або крейдованого паперу розміром від 139,7 x 182 мм до 330,2 x 488 мм і щільністю до 256 г / м².

10 Покращена технологія закріплення. Спеціально розроблена плоска майданчик в компактному стрічковому фьюзер збільшує область контакту поверхні, зменшуючи деформацію паперу. У фьюзер використовуються два гарячих ролика, щоб прискорити заповнення втрат тепла при закріпленні і підвищити ефективність цього процесу. Це дозволяє зберегти високу якість зображення при швидкого друку. Хоча цей вузол розрахований на тривалий термін експлуатації, замовник може замінити його самостійно, що дозволяє уникнути простоїв і зниження продуктивності.

11 Сухий тонер з можливістю поповнення під час роботи. Спеціально розроблений Xerox® сухий тонер з низькою температурою плавлення і агрегированием емульсії (Emulsion Aggregation, EA) гарантує офсетна якість відбитків і чудову передачу кольору завдяки більш однорідним часткам меншого розміру.

12 Модуль інтелектуального розпрямлення аркушів. Полегшує обробку, автоматично випростуючи видрукувані листи. Модуль враховує дані про щільність паперу і температурі / вологості навколишнього середовища.

13 Компактний модуль охолодження. Забезпечує максимальну продуктивність, охолоджуючи матеріали, що дозволяє відразу ж виконати фінішну обробку.

14 Автоматичне видалення застрягання. Забезпечує просте, ефективне і швидке відновлення роботи після застрягання.

15 Тракт паперу. До його відмінних рис відносяться механізм перевороту паперу і тракти двостороннього друку з нержавіючої сталі, які забезпечують еталонні показники якості зображення і надійності при найвищих швидкостях. 16 Система Full Width Array. Вузол містить вбудований RGB-сканер, який дозволяє відмовитися від трудомісткої і ненадійної ручної настройки машини.

17 Інтегрований призначений для користувача інтерфейс. Служить для доступу до елементів управління та інформації про стан пристрою. Також надає доступ до функцій системи FWA.

18 Вихідний лоток. Забезпечує швидкий і зручний доступ до матеріалів для невеликих тиражів і зразків.

19 Укладальник великої місткості. Дозволяє виконувати укладку на знімну візок з можливістю виведення зразків в верхній лоток для перевірки (без порушення порядку і цілісності вмісту лотка).

Інші публікації

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕГЕСТРУЙТЕСЬ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.