Xerox Versant 3100 Press: Можливості, що гарантують результат!

30.01.2020

Зустрітися з найсучаснішою друкарською машиною в сімействі Versant®. Xerox Versant 3100 Press об'єднує максимум можливостей в одному рішенні для високих обсягів друку. Швидкість, оптимізоване вирівнювання, технології калібрування кольору і надійні варіанти післядрукарської обробки дозволяють впевнено відповідати на запити мінливого ринку

Унікальне поєднання недосяжного для конкурентів якості зображення, діапазону матеріалів і автоматизації робочого процесу, властиве сімейства Versant®, розкриває весь свій потенціал в друкарській машині Xerox Versant 3100.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БІЗНЕСУ Ви отримаєте недосяжне для конкурентів якість і зможете створювати високоприбуткову друковану продукцію. Залучайте нових партнерів, підвищуйте прибутковість і купуйте відмінну репутацію завдяки високоякісної друку.

Збільшити час безвідмовної роботи І Розширюйте можливості потокової ОБРОБКИ Скоротіть кількість відходів і забезпечте максимальний час безперебійної роботи завдяки повністю автоматичної калібрування кольору і приводке особа-оборот, а також широкого спектру вбудованих можливостей післядрукарської обробки.

ДРУК з високою швидкістю НА САМИХ РІЗНОМАНІТНИХ ДРУКОВАНИХ МАТЕРІАЛАХ Друкуйте з високою швидкістю 100 стор. / Хв. на матеріалах щільністю від 52 до 350 г / м² і виконуйте найрізноманітніші типи завдань завдяки можливості обробки конвертів, банерів 660 мм, поліефіру / синтетики, текстурованих і кольорових матеріалів, нестандартних форматів і змішаних типів матеріалів.

ПЕРЕВАГУ АВТОМАТИЗАЦІЇ VERSANT® Versant 3100 Press виводить можливості автоматизації сімейства Versant на новий рівень. Приголомшливі технології на основі інновацій Xerox націлені на досягнення неперевершеної продуктивності без шкоди для якості друку, управління або функціональності.

БІЛЬШЕ ПРОДУКТИВНОСТІ Збільшення місячної максимального навантаження до 1,2 мільйона відбитків завдяки передової технології закріплення, наявності модуля охолодження і можливості двостороннього друку навіть на найважчих матеріалах роблять Versant 3100 потужної і сучасної друкованої машиною.

БІЛЬШЕ ЯКІСНА ЗОБРАЖЕННЯ Революційна технологія дозволу Ultra HD - це тільки початок. Неймовірно якісна система FWA (Full Width Array) забезпечує майже повну автоматизацію кожного параметра якості, від калібрування кольорів до приведення, перенесення кольорів, однорідності щільності, вирівнювання зображення на матеріалі і т. Д. Процеси зі зворотним зв'язком, що не припускають участі оператора, гарантують узгодженість кольорів і високу якість зображення для кожного завдання.

БІЛЬШЕ Г ІБКОСТІ Гнучкі варіанти пристроїв подачі і післядрукарської обробки дозволяють конфігурувати друкарську машину Versant в повній відповідності з потребами вашого бізнесу. Вам не доведеться вибирати між потужністю і можливостями: Versant пропонує широкий спектр вбудованих і автоматичних функцій.

БІЛЬШЕ Р езультатом Висока продуктивність економить час і підвищує прибуток. Крім того, ця машина має неперевершені рівнями автоматизації та якості зображення. Оцініть всі переваги автоматизації Versant.

 

1 Дозвіл Ultra HD. Комбінація дозволу растрирования (1200 x 1200 з глибиною до 10 біт) і дозволу друку (2400 x 2400) з поліпшеними растрами дозволяє підвищити плавність ліній і градієнтів, чіткість зображень, графіки і тексту.

2 Пристрій подачі великої місткості для паперу великих форматів. Сумарна місткість двох літаків - 4000 листів (330 x 488 мм). Інтегрована технологія запобігання перекосів усуває ризик неправильної подачі. Лоток для вставки листівок та конвертів зменшує мінімальний підтримуваний розмір до 98 х 148 мм.

3 Обхідний лоток. Зручне і доступне пристрій подачі стандартних і спеціальних друкованих матеріалів, таких як конверти і наддовгі листи (XLS).

4 Можливість подачі наддовгих листів (XLS). Друк банерів, суперобкладинок, календарів і інших матеріалів довжиною до 660 мм.

5 Диспетчер каталогу паперу (SLM). Потужний інструмент управління друкованими матеріалами, який дозволяє оптимізувати роботу навіть з такими вимогливим матеріалами, як текстуроване і надгуста папір. Всього декількома клацаннями миші можна створити профілі для повторного використання, щоб завдяки правильним параметрам друку домогтися підвищення якості.

6 Технологія приведення листа Production Accurate Registration (PAR). Забезпечує поєднання сторін при двостороннього друку для ідеального вирівнювання від першого до останнього відбитка в завданні.

7 Зарядні ролики і технологія автоматичного очищення. Забезпечують однорідний електричний заряд основних ксерографічного компонентів, гарантуючи більш згладжені півтони і скорочення часу простою. Зарядні ролики і барабан об'єднані в один блок, що замінюється замовником самостійно, для спрощення і прискорення обслуговування.

8 Ремінь проміжного переносу. Автоматичний контроль струмів перенесення для точного перенесення зображень на папір забезпечує високу якість і стабільність кольору без участі оператора.

9 Три стандартних лотка для паперу. Кожен вміщує 550 аркушів крейдованому або крейдованого паперу розміром від 139,7 x 182 мм до 330,2 x 488 мм і щільністю до 256 г / м².

10 Покращена технологія закріплення. Спеціально розроблена плоска майданчик в компактному стрічковому фьюзер збільшує область контакту поверхні, зменшуючи деформацію паперу. У фьюзер використовуються два гарячих ролика, щоб прискорити заповнення втрат тепла при закріпленні і підвищити ефективність цього процесу. Це дозволяє зберегти високу якість зображення при швидкого друку. Хоча цей вузол розрахований на тривалий термін експлуатації, замовник може замінити його самостійно, що дозволяє уникнути простоїв і зниження продуктивності.

11 Сухий тонер з можливістю поповнення під час роботи. Спеціально розроблений Xerox® сухий тонер з низькою температурою плавлення і агрегированием емульсії (Emulsion Aggregation, EA) гарантує офсетна якість відбитків і чудову передачу кольору завдяки більш однорідним часткам меншого розміру.

12 Модуль інтелектуального розпрямлення аркушів. Полегшує обробку, автоматично випростуючи видрукувані листи. Модуль враховує дані про щільність паперу і температурі / вологості навколишнього середовища.

13 Компактний модуль охолодження. Забезпечує максимальну продуктивність, охолоджуючи матеріали, що дозволяє відразу ж виконати фінішну обробку.

14 Автоматичне видалення застрягання. Забезпечує просте, ефективне і швидке відновлення роботи після застрягання.

15 Тракт паперу. До його відмінних рис відносяться механізм перевороту паперу і тракти двостороннього друку з нержавіючої сталі, які забезпечують еталонні показники якості зображення і надійності при найвищих швидкостях. 16 Система Full Width Array. Вузол містить вбудований RGB-сканер, який дозволяє відмовитися від трудомісткої і ненадійної ручної настройки машини.

17 Інтегрований призначений для користувача інтерфейс. Служить для доступу до елементів управління та інформації про стан пристрою. Також надає доступ до функцій системи FWA.

18 Вихідний лоток. Забезпечує швидкий і зручний доступ до матеріалів для невеликих тиражів і зразків.

19 Укладальник великої місткості. Дозволяє виконувати укладку на знімну візок з можливістю виведення зразків в верхній лоток для перевірки (без порушення порядку і цілісності вмісту лотка).

Інші публікації

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19

Початок продажів монохромних апаратів Xerox PrimeLinkB9100/B9110/B9125/B9136

Нові промислові монохромні багатофункціональні пристрої Xerox PrimeLinkB9100 / B9110 / B9125 / B9136, призначені для роботи в великих робочих групах і в компаніях з інтенсивним документообігом.

Режим роботи LDS

Ми не призупиняємо діяльність нашої компаніі на час введення карантину, ми приймаємо заявки, обробляємо та доставляємо закази, продукції достатньо на складах дистриб’юторів. Будемо постійно на зв’язку!

Відкрийте нові світи c Ricoh Pro C7200

Залучайте своїх клієнтів технікою 5th Color. Подивіться і дізнайтеся, як ви можете розширити свої творчі можливості за допомогою 5-й кольорової друкарської станцією Ricoh..

Компанія LDS підтвердила статус HP Managed Print Specialist Premier Partner (MPS) 2020

Фахівці нашої компанії повністю відповідають суворим критеріям представництва HP inc. Ми пройшли навчання і здатні надати вашій організації готові і адаптовані рішення. Фахівці LDS рука об руку працюють з фахівцями компанії HP. При співпраці з нашою компанією в вашому розпорядженні завжди самі передові технології, і вам буде забезпечена довгострокова кваліфікована підтримка. Нашими відмінними рисами є високий рівень довіри, кваліфікація і використання передових технологій.

Інноваційний універсальний принтер від OKI.

OKI Europe нещодавно випустила п’ятиколірний принтер Pro9541WT для цифрового трансферного друку, який отримав дві престижні галузеві нагороди за інноваційні функції, що стануть у пригоді будь-якому підприємству: нагороду Office Oscar від журналу OEN і нагороду "Вибір редакції" від журналу Print IT Reseller.

Новий imageRUNNER C3125 від Canon!

Новий imageRUNNER C3125i має кілька переваг у порівнянні з поточною моделлю, націлених на підвищення продуктивності ваших клієнтів і забезпечуючи при цьому його потенціал для подальшого збільшення продажів і частки ринку.

Огляд нових апаратів Xerox B210, B205 та B215.

Xerox оголошує про початок продажів нових пристроїв в лінійці малої офісної техніки: принтер XeroxB210 замінює принтер XeroxPhaser 3260, а МФУ XeroxB205 і B215 замінюють пристрої XeroxWorkCentr.

Вітаємо з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

Вітаємо з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам миру, добра, процвітання і благополуччя. Успішних проектів і реалізації творчих ідей! Щастя та здоров'я Вам і Вашим рідним!

Нова серія Canon imageRUNNER 1600

Високоефективне багатофункціональний пристрій A4 з надшвидкої можливістю сканування і розширеної возможеностью мобільного підключення.