Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

23.11.2020

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

 

Якщо ставитися до друку виключно як до технологічного процесу, це може привести до комплексу проблем, пов'язаних з безпекою, економічністю і хаосом в упавленіі ІТ-інфраструктурою. Послуга керованого друку останній час викликає величезну зацікавленість серед замовників, які втомилися від перерахованих проблем і бажають піти від витрат на обслуговування друкарської інфраструктури власними силами.

Ми розповімо Вам, як скоротити витрати на друк до 56%.

Основні теми вебінару:

• оптимізація існуючої друкованої інфраструктури;

• відсутність витрат на придбання техніки;

• документальний контроль над витратами;

• безперебійна робота парку техніки та багато іншого.

Для кого вебінар:

Для підприємств різних сфер бізнесу - від невеликих, в експлуатації яких знаходяться від декількох пристроїв, до великих, з парком друкарської техніки в тисячі одиниць.

Спікери заходу: Сергій Козаков, менеджер з питань регіонального розвитку представництва Xerox, Олег Кулініч, представник компанії ERC.

 Учасників вебінару чекає спеціальна пропозиція на послуги!

Для реєстрації на вебінар «Аутсорсинг офісного друку» заповніть форму ↓

Інші публікації

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022

LDS вітає Вас з 8 березня!

Бажаємо вам весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, теплоти, турботи і добра. Ви прекрасні!

LDS - Авторизованный Сервисный Партнер Xerox

Ми готові обслуговувати всі сучасні копіювальні апарати та принтери, включаючи високопродуктивні машини.

Абсолютно кращій продавець в регіонах України, Білорусь, Кавказ.

Спеціаліст по роботі з роздрібними ключовими клієнтами, Анатолій Віцюк був визнаний представництвом Xerox «Абсолютно кращим продавцем в регіонах України, Білорусь, Кавказ» .

Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

Найчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

Рекомендації по очищенню друкованих пристроїв Xerox

Наступні рекомендації застосовні при очищенні поверхонь багатофункціональних пристроїв, принтерів і друкарських машин (панелей, кнопок, призначених для користувача інтерфейсів, екранів дисплеїв, сенсорних екранів, дверних ручок / важелів доступу).

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.