Epson Perfection V600 Photo

Epson
Epson Perfection V600 Photo
Epson Perfection V600 Photo
Epson Perfection V600 Photo
Epson Perfection V600 Photo
Код: B11B198033B11B198033
Уточнюйте наявність
11565 грн.
Уточнюйте наявність 2022-01-29

Epson Perfection V600 Photo - це CCD сканер з технологією ReadyScan LED. Завдяки технології Epson ReadyScan LED ви можете почати роботу зі сканером Perfection V600 Photo відразу після включення. Особливістю технології є використання світлодіода як джерела світла, що дозволяє сканеру не тільки майже миттєво виходити на потрібний для сканування рівень світла, але значно економити електроенергію. Крім того, світлодіодна лампа не містить ртуті, що робить її утилізацію безпечнішою для навколишнього середовища.

Гарантія: 12 місяців

Rated 5/5 based on 11 customer reviews

Висока якість

Новий елегантний і функціональний сканер Epson Perfection V600 Photo - відмінний помічник для тих, хто багато сканує і цінує високу якість.

Сканер Epson Perfection V600 Photo має високу роздільну здатність 6400 х 9600 dpi і оптичну щільність 3.4 DMax. Ці характеристики забезпечують максимальну відповідність відсканованого файлу з оригіналом, а також дозволяють збільшувати зображення без втрати якості.

Epson Perfection V600 Photo може працювати як з плівками і слайдами 35 мм, так і з плівками середнього формату. Він оснащений технологією Digital ICE ™ для автоматичного видалення подряпин, розривів і слідів пилу з плівок і фотографій.

Інноваційні технології, що забезпечують продуктивність і екологічність

Epson Perfection V600 Photo - це CCD сканер з технологією ReadyScan LED. Завдяки технології Epson ReadyScan LED ви можете почати роботу зі сканером Perfection V600 Photo відразу після включення. Особливістю технології є використання світлодіода як джерело світла, що дозволяє сканеру не тільки майже миттєво виходити на потрібний для сканування рівень світла, але значно економити електроенергію. Крім того, світлодіодна лампа не містить ртуті, що робить її утилізацію безпечнішою для навколишнього середовища.

Корисні функції

• Технологія відновлення зображення Digital Ice

Апаратно-програмна технологія Digital ICE здатна автоматично усувати дефекти зображень, викликані механічними пошкодженнями - пилом, подряпинами і т.п., причому при скануванні як плівок, так і фотографій.

При скануванні прозорих оригіналів технологія Digital ICE використовує четвертий канал - так званий канал дефектів, що отримується при додатковому скануванні в інфрачервоному діапазоні. Цей канал містить тільки інформацію про механічні дефекти, присутніх на плівці. Використовуючи цю інформацію, компютер ретушує зображення тільки в місцях пошкоджень, не зачіпаючи інші ділянки.

Процес сканування непрозорих носіїв здійснюється в два проходи - за допомогою двох джерел світла, дані з яких порівнюються для виявлення відмінностей в малюнку тіней, що виникли через наявність дефектів поверхні.

Вирівнювання оригіналу
Важливою особливістю сканерів Epson є дуже проста і ефективна процедура сканування не тільки прозорих, але і непрозорих оригіналів. Вам не обовязково рівно розташовувати фотографії на склі сканера, і потім розпізнавати їх вручну - сканер сам автоматично визначить положення та скоригує нахил фотографій, якщо вони були розташовані нерівно.

Відновлення кольору
Функція відновлення кольору (Color Restoration) може повернути до життя старі фотографії, виправляючи вицвілі кольори. Для цього не потрібно вручну налаштовувати параметри сканування - досить просто включити цю функцію в програмі сканування Epson Scan.

Часто буває ситуації, коли початківці фотолюбителі фотографують свою сімю або друзів не враховуючи яскравий джерело світла на задньому плані - сонце, яскрава лампа, вікно і т. П. У деяких випадках обєкти, що знаходяться на передньому плані виходять досить темними.

Тому, щоб врятувати цінну і памятне зображення, в моделі сканера Epson Perfection V600 Photo реалізована функція корекції фону, яка дозволяє компенсувати передній план фотографії при зйомки проти світла.

Програмне забезпечення в комплекті
Epson Scan

За допомогою програми Epson Scan ви можете відсканувати документ або плівки. При використанні автоматичного режиму програма все зробить сама - необхідно тільки розмістити плівку або документ в сканері і натиснути кнопку. Простий режим пропонує вам вибрати тип вихідного документа, призначення його подальшого використання, а також можливість виконати деякі найпростіші налаштування. Професійний режим призначений для досвідчених користувачів, які знайомі з ретушуванням, редагуванням тональних кривих, кольорокорекцією і т.д.

Epson Creativity Suite
Сканер поставляється з універсальним програмним забезпеченням Epson Creativity Suite, за допомогою якого ви можете швидко і легко відправити зображення по електронній пошті, опублікувати його на веб-сайті або просто змінити розмір або дозвіл файлів.

ABBYY FineReader Sprint
Для вирішення цього завдання можна скористатися однією з кращих програм для розпізнавання текстів - ABBYY FineReader Sprint 6.0, яка знаходиться на диску з програмним забезпеченням сканера. Буде потрібно зовсім небагато часу для сканування тексту, а ще через кілька секунд текст буде готовий до редагування.

Основні
Tехнологія сканування
планшетний
Макс. Росподільна здатність
6400x9600
Тип матриці
CCD
Глибина кольору ( внутр . )
48 біт
Глибина кольору ( зовн . )
48 біт
Робота з оригіналами
Макс. область сканування
216х297 /A4
Оптична щільність
3.4 D
Інтерфейси
Інтерфейси
USB 2.0
Особливості
Слайд - модуль
вбудований
Додаткові
Споживана потужність
16.5 Вт
Живлення
від мережі
Фізичні
Габарити
280x485x118 мм
Вага
5.60 кг
Гарантія
Гарантія
12 місяців
Параметри упаковки
Ширина
180 мм
Висота
370 мм
Довжина
570 мм
Об'єм
0.0380 м3