Epson Perfection V370 Photo

Epson
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Epson Perfection V370 Photo
Код: B11B207313B11B207313
Уточнюйте наявність
3859 грн.
Уточнюйте наявність 2020-12-30

Технологія сканування:планшетний; Макс. роздільна здатність:4800x9600; Тип матриці:CCD; Тип пристрою:сканер; Застосування:Персональний; Формат:% s; Ч/б сканування:16 ст/хв; Кольорове сканування:16 ст/хв; Слайд-модуль:вбудований; Габарити:430 x 280 x 67

Гарантія: 12 місяців

Rated 5/5 based on 11 customer reviews

Технологія ReadyScan LED

Завдяки технології Epson ReadyScan LED Ви можете почати роботу зі сканером Perfection V370 Photo відразу після включення. Особливістю технології є використання светодоіда як джерело світла, що дозволяє сканеру не тільки майже миттєво виходити на потрібний для сканування рівень світла, але значно економити електроенергію.

Дизайн та конструкція

У цьому сканері втілені нові функціональні можливості, які надають можливість сканування в книжковому і альбомному положенні. Ви можете обрати найбільш зручний варіант, визначивши, для яких цілей вам знадобиться сканер, і максимально заощадити простір робочого столу. Конструкція кріплення кришки сканера дозволяє повністю відкривати кришку на 90 або на 180 градусів для сканування книг і товстих носіїв, а із закритою кришкою користувач може сканувати документи завтовшки до 25 мм. У тонкому корпусі пристрою, товщина якого становить всього 41 мм, реалізована унікальна технологія матриці Epson Matrix CCD, яка забезпечує найвищу якість сканування.

Сканування фотографій

Важливою особливістю сканерів Epson є дуже проста і ефективна процедура сканування непрозорих оригіналів - фотографій і текстів. Вам не обовязково рівно розташовувати фотографії на склі сканера, і потім розпізнавати їх вручну - сканер сам автоматично визначить положення та скоригує нахил фотографій, якщо вони були розташовані нерівно. Функція відновлення кольору (Color Restoration) може повернути до життя старі фотографії, виправляючи вицвілі кольори. Для цього не потрібно вручну налаштовувати параметри сканування - досить просто включити цю функцію в програмі сканування Epson Scan. У моделі сканера Epson Perfection V370 реалізована функція корекції фону, яка дозволяє компенсувати передній план фотографії при зйомці проти світла.

Сканування плівок

Цифрове зберігання інформації дозволяє продовжити життя плівковим архівав. Крім того, для друку на принтері плівку необхідно перевести в один з компютерних форматів. Модель Epson Perfection V370 Photo відрізняє поєднання хорошої якості сканування з зручністю роботи. А ряд вбудованих функцій допоможе відкоригувати різні дефекти зображення. C допомогою функції Dust Removal (Видалення пилу) можна отримати відскановане з плівки зображення, очищене від пилу і дрібних дефектів.

Сканування документів

Програмне забезпечення даної моделі сканера має безліч функцій, властивих бізнес-сканерів. Завдяки цьому, можливості застосування сканера Perfection V370 значно розширюються.

Сканування в PDF

Користувачі отримують можливість сканувати документи в файл формату PDF, що підтримує функцію пошуку. Для цього використовується програма розпізнавання тексту, що входить в компакт поставки сканера - програма ABBYY FineReader Sprint. Крім того, програмне забезпечення Epson Scan дозволяє виконувати сканування в багатосторінковий PDF файл, що робить роботу з перекладу в електронний архів великої кількості документів дуже зручною.

Вибіркова корекція каналу

Ця функція дозволяє видаляти один з колірних каналів RGB (червоний, зелений, синій) на етапі сканування. Це виконується завдяки колірному фільтру CCD. Наприклад, при скануванні чорно-білого документа, на якому зроблені позначки червоною ручкою, при скануванні ці позначки можна видалити.

Сканування тривимірних обєктів

Технологія CCD, використовувана в Epson Perfection V370, забезпечує велику глибину різкості, що робить можливим сканування не тільки плоских оригіналів (документи, фотографії і т.д.), але і невеликих предметів. При цьому якість зображення виходить значно вище, ніж при фотографуванні обєкта і наступному скануванні плівки або фотографії.

Document Capture Pro

Програмне забезпечення Document Capture Pro сумісне з усіма основними системами управління документообігом і хмарними сховищами даних, що відкриває перед вашим бізнесом широкі можливості по переведенню паперових документів в цифровий вигляд. Ця програма ідеально підходить для оцифровки великого обсягу друкованих документів і підтримується більшістю сканерів Epson

Основні
Tехнологія сканування
планшетний
Макс. Росподільна здатність
4800x9600
Тип матриці
CCD
Глибина кольору ( внутр . )
48 біт
Глибина кольору ( зовн . )
48 біт
Тип пристрою
сканер
Додатки
Персональний
Робота з оригіналами
Формат
А4
Макс. область сканування
216х297
Оптична щільність
3.2 D
Інтерфейси
Інтерфейси
USB 2.0
Особливості
Слайд - модуль
вбудований
Додаткові
Споживана потужність
12 Вт
Панель управління
кнопкова
Підтримка ОС
Windows XP; Windows 7; Mac OS; Windows VISTA
Фізичні
Габарити
430 x 280 x 67 мм
Вага
2.8 кг
Швидкісні параметри
Ч/б копіювання
16 ст/хв (300 dpi)
Кольорове сканування
16 ст/хв (300 dpi)
Час попереднього сканування
7 с