Рішення Epson_29.09.2021

30.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Роман Болбот, менеджер по роботі з ключовими партнерами Epson, продемонстрував рішення для продуктивного друку, а також розповів, як скоротити витрати на володіння друкарським обладнанням. Роман розповів про переваги струменевого друку для бізнесу і про те, як скоротити вартість володіння друкованої технікою до 50%.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу Epson, провів презентацію настільних і мобільних проекторів Epson, перевагою яких, є висока якість, мала вага і компактний дизайн. Настільні проектори ідеально підходять для конференцій, спортивних заходів та бізнес-центрів, мобільні проектори розроблені для бізнес-професіоналів, які регулярно проводять виїзні презентації.

Галіна Довга, провела огляд лінійки бізнес-сканерів і широкоформатних принтерів Epson.

У відвідувачів заходу була можливість протестувати новинки і переконатися у високій якості і швидкості друку апаратів. У неформальній обстановці гості обговорили питання, що цікавлять і поспілкувалися з представниками компаній LDS і Epson.

Ми дякуємо всім учасникам за інтерес до заходу і активну участь в ньому, сподіваємося на подальше  спілкування і співпрацю. Будемо раді бачити вас на наших заходах!

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті і сторінці Fasebook.

Дивіться повний Фотозвіт презентації Epson_29.09.2021

Інші публікації

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.