Відбулась презентація Epson_27.05.2021

28.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Захід відбувся в демонстраційному залі Epson, де представлений широкий асортимент техніки для дому, офісу та бізнесу. У презентації взяли участь представники різних галузей: органи виконавчої влади, комунальні підприємства, важка промисловість, харчова промисловість, будівельні компанії, логістика, роздрібні мережі та інше.

Роман Болбот, менеджер по роботі з ключовими партнерами Epson, продемонстрував рішення для продуктивного друку, а також розповів, як скоротити витрати на володіння друкарським обладнанням. Роман розповів про переваги струменевого друку для бізнесу і про те, як скоротити вартість володіння друкованої технікою до 50%.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу Epson, провів презентацію настільних і мобільних проекторів Epson, перевагою яких, є висока якість, мала вага і компактний дизайн. Настільні проектори ідеально підходять для конференцій, спортивних заходів та бізнес-центрів, мобільні проектори розроблені для бізнес-професіоналів, які регулярно проводять виїзні презентації.

Сучасний струменевий друк - універсальній і економічній. Мінімум витратних матеріалів - чорнильні контейнери і ємність для відпрацьованого чорнила, спільно з їх високим ресурсом забезпечують низьку собівартість друку і вартість володіння. Передові технології дозволили розробити рішення для різних сегментів: від настільних принтерів і БФП до потужних моделей оперативного друку А3 формату, таких, як моделі серії Epson WorkForce Enterprise.

У відвідувачів заходу була можливість протестувати новинки і переконатися у високій якості і швидкості друку апаратів. У неформальній обстановці гості обговорили питання, що цікавлять і поспілкувалися з представниками компаній LDS і Epson.

Ми дякуємо всім учасникам за інтерес до заходу і активну участь в ньому, сподіваємося на подальше  спілкування і співпрацю. Будемо раді бачити вас на наших заходах!

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті і сторінці Fasebook.

Дивіться повний Фотозвіт презентації Epson_27.05.2021

Інші публікації

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022

LDS вітає Вас з 8 березня!

Бажаємо вам весняного квітучого настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних сюрпризів. Легкості вам, ніжності, уваги, теплоти, турботи і добра. Ви прекрасні!

LDS - Авторизованный Сервисный Партнер Xerox

Ми готові обслуговувати всі сучасні копіювальні апарати та принтери, включаючи високопродуктивні машини.

Абсолютно кращій продавець в регіонах України, Білорусь, Кавказ.

Спеціаліст по роботі з роздрібними ключовими клієнтами, Анатолій Віцюк був визнаний представництвом Xerox «Абсолютно кращим продавцем в регіонах України, Білорусь, Кавказ» .

Як виправити дефекти друку без допомоги інженера

Найчастіше збої в роботі техніки, які впливають на якість продукції, трапляються в найбільш невідповідний момент.. Коли терміновий тираж є, а інженера поруч немає.