Відбулась презентація Epson_27.05.2021

28.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Захід відбувся в демонстраційному залі Epson, де представлений широкий асортимент техніки для дому, офісу та бізнесу. У презентації взяли участь представники різних галузей: органи виконавчої влади, комунальні підприємства, важка промисловість, харчова промисловість, будівельні компанії, логістика, роздрібні мережі та інше.

Роман Болбот, менеджер по роботі з ключовими партнерами Epson, продемонстрував рішення для продуктивного друку, а також розповів, як скоротити витрати на володіння друкарським обладнанням. Роман розповів про переваги струменевого друку для бізнесу і про те, як скоротити вартість володіння друкованої технікою до 50%.

Олександр Думанський, менеджер з розвитку проекційного бізнесу Epson, провів презентацію настільних і мобільних проекторів Epson, перевагою яких, є висока якість, мала вага і компактний дизайн. Настільні проектори ідеально підходять для конференцій, спортивних заходів та бізнес-центрів, мобільні проектори розроблені для бізнес-професіоналів, які регулярно проводять виїзні презентації.

Сучасний струменевий друк - універсальній і економічній. Мінімум витратних матеріалів - чорнильні контейнери і ємність для відпрацьованого чорнила, спільно з їх високим ресурсом забезпечують низьку собівартість друку і вартість володіння. Передові технології дозволили розробити рішення для різних сегментів: від настільних принтерів і БФП до потужних моделей оперативного друку А3 формату, таких, як моделі серії Epson WorkForce Enterprise.

У відвідувачів заходу була можливість протестувати новинки і переконатися у високій якості і швидкості друку апаратів. У неформальній обстановці гості обговорили питання, що цікавлять і поспілкувалися з представниками компаній LDS і Epson.

Ми дякуємо всім учасникам за інтерес до заходу і активну участь в ньому, сподіваємося на подальше  спілкування і співпрацю. Будемо раді бачити вас на наших заходах!

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті і сторінці Fasebook.

Дивіться повний Фотозвіт презентації Epson_27.05.2021

Інші публікації

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?

LDS - Business Partner Platinum Xerox

Компанія LDS успішно підтвердила партнерський статус Business Partner Platinum Xerox 2022