Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

13.09.2020

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Компанія HP Inc.об'являет про розширення портфоліо принтерів HP DesignJet. Нові моделі покликані спростити процес друку для компаній в сфері проектування, архітектури та будівництва, а також забезпечити високі стандарти якості та продуктивності друку при низькій собівартості відбитку.

Нова серія широкоформатних принтерів HP DesignJet- це плоттери, що поєднують технологічно насичене зміст і елегантний зовнішній вигляд. Програмне забезпечення HP Clickупрощает процес друку до одного клікадаже для файлів різного формату. Завдяки лотку для аркушів формату A3 з'являється можливість друкувати завдання з різним розміром сторінки - A3, A1 або A0 без необхідності кожного разу вручну вказувати джерело паперу. Нові широкоформатні прінтериHP DesignJet забезпечують легкість управління процессомпечаті звідки завгодно і з будь-якого пристрою завдяки додатку HP Smart. У портфоліо нових широкоформатних принтерів HP DesignJet входять:

Лінійка принтерів HP DesignJet T200: удобнаяі економічний друк на самих компактних у світі плоттерах.
Лінійка принтерів HP DesignJet T600: продуктивні і прості у використанні широкоформатні принтери, розроблені для компаній і фахівців сфери архітектури, проектування та будівництва, які працюють в режимі багатозадачності і націлені на оперативне вирішення задач.
Лінійка принтерів HP DesignJetStudio: для фахівців в архітектурі / будівництві / проектуванні, які виконують творчу роботу і високо цінують естетику дизайну.

«Нова серія принтерів DesignJet, починаючи з моделей T200 до T600 і закінчуючи Studio -етоновий рівень технічної досконалості, простоти у використанні і зручності работидля фахівців творчих професій, - отмечаетвіце-президент і генеральний директор підрозділу широкоформатного друку HP ГуайентеСанмартін. - Завдяки автоматичної друку форматів A3 і А1 / A0, можливості відправляти завдання на друк практично з будь-якої точки світу, а також компактності, ці плоттери - кращий вибір для фахівців архітектурного, будівельного та інженерного профілів, які працюють як в офісі, так і з дому. Крім того, використання в конструкції переробленого пластику і виведення на ринок першого широкоформатного принтера з нульовим викидом вуглекислого газу - ще один доказ незмінною прихильності HP ідеям екологічної відповідальності бізнесу ».

 

Принтери серії HP DesignJet T200

Широкоформатні принтери серії HP DesignJet T200 є самиекомпактние широкоформатні Плоттери світі. Володіючи шириною 24 дюйма і здатністю друкувати до формату A1 [i], вони розроблені для простоти використання і доповнені програмним забезпеченням HP Click, що дозволяє швидко друкувати відразу кілька файлів одним клацанням миші. Автоматичний лоток-подавач паперу формату A3 дозволяє друкувати завдання з різним розміром сторінок (до A3) без зміни налаштувань джерела паперу.

Основні характеристики принтерів серії HP DesignJet T200:

Висока швидкість друку: сторінка формату A1 друкується всього 30 секунд [i].
«Розумна» друк: друкуйте проекти зі сторінками різного розміру форматів A3 і A1 без ручної зміни джерела паперу і всього в «одне натискання» з помощью ПО HP Click.
Мобільність: завдяки додатку HP Smart можна отправлятьзаданіе на друк звідки завгодно.
Створені з турботою про екологію: 30% використаного в конструкції пластика - продукт вторинної переработкі3.
Економічність: на операції регулярного обслуговування друкарської системи йде набагато менше чорнила (економія чорнила - до 95%) [ii].
Висока якість друку: точність друку ліній на 31% вище, ніж у конкуруючих продуктів, а колірний обхват - на 65% ширше [iii].
Серія принтерів HP DesignJet T200 відрізняється не тільки компактністю, доступністю і високою якістю, але і екологічністю: ці широкоформатні плоттери скорочують викиди вуглекислого газу за рахунок використання до 30% переробленого пластику [iv].

 

Лінійка принтерів HP DesignJet T600

Широкоформатні принтери серії HP DesignJet T600 володіють багатьма затребуваними характеристиками, які роблять лінійку HP DesignJet T600 лідером в своєму класі. У новій серії додана вбудована можливість обробляти друковані завдання з різними розмірами сторінок (до A3), також моделі отримали вбудовану підставку. Ці принтери призначені для друку більш складних проектів, тому в них збільшений обсяг пам'яті і додана підтримка формату HP-GL / 2.

Максимальна зручність: можливість автоматичного друку проектів різних форматів (A3 і A1 / A0) без необхідності кожного разу вручну вказувати джерело паперу та в «одне натискання» - завдяки ПО HP Click і вбудованому лотку формату A3.
Підлаштовується під будь-який стиль роботи: більше не доведеться чекати відбитка у принтера завдяки високошвидкісного друку - відбиток формату A1 виходить всього за 25 секунд [i].
Підвищена мобільність: друкуйте звідки завгодно разом з додатком HP Smart.
Якісні результати: точність друку ліній на 31% вище, ніж у конкуруючих продуктів, а колірний обхват на 65% ширше [ii].

 

Пристрої HP DesignJet T600 також на 30% складаються з переробленого пластику. Це ще один крок компанії на шляху до мети по збільшенню частки переробленого пластику в своїй продукції [i] - і в цьому HP значно перевершила власні цільові показники на 2025 рік.

Універсальні, екологічні та «розумні» принтери HP DesignJet T600 доступні в форматах з шириною друку 24 дюйма (610 мм) і 36 дюймів (914 мм). Завдяки системі друку преміум-класу ці принтери друкують аркуш формату А1 всього за 25 секунд [ii] .Від настройки до отримання видрукуваної продукції ці моделі працюють набагато швидше, ніж принтери конкурентів (приріст в швидкості до двократного) [iii].

 

Серія принтерів HP DesignJetStudio

Для професійних дизайнерів та інженерів дизайн і стиль робочого простору - це можливість заявити про себе. Принтери серії HP DesignJetStudio з гладкою білою передньою панеллю і обробкою під метал або деревообладают естетичний зовнішній вигляд і забезпечують максимальний комфорт друку. Пристрої відрізняються унікальним дизайном без шкоди для швидкості, якості і зручності використання.

Широкоформатні принтери HP DesignJetStudio поєднують в собі продуктивність і стиль. Вони призначені для представників творчих професій, тих користувачів, кому потрібен широкоформатний принтер для функціонального робочого простору.

Принтери серії HP DesignJetStudio створені з турботою про екологію і мають сертифікат CarbonNeutral® (на нульові викиди вуглекислого газу) відповідно до протоколу CarbonNeutral.В ньому враховуються викиди під час всього життєвого циклу принтера HP: при отриманні сировини, виробництві, транспорaтіровке, експлуатації, використанні оригінальних витратних матеріалів HP і паперу, а також утилізації після закінчення терміну служби [i] .Крім того, ці принтери спочатку підтримують можливість друку завдань з різним розміром сторінок, мають пО HP Click для друку «одним натисканням», а також можуть приймати завдання від будь-якого підключеного пристрою - завдяки встановленому на пристрої з додатком HP Smart.

 

 

 

Інші публікації

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.