НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

03.08.2020

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Завдяки п'єзоелектричним друкуючих голівках Ricoh GEN5 з нержавіючої сталі, можна отримувати краплі розміром не менше 4 піколітрів. Настільки маленький розмір крапель дозволяє домогтися плавності колірної градації і максимальної точності зображень, в тому числі відображення найтонших ліній і дрібного шрифту текстів. Багаторазово використовуються картриджі і екологічна упаковка для чорнила сприяють екологічності вироби.

Ключові особливості Ricoh Pro L5130
Широкоформатний друк до 1,371 м
Продуктивність друку до 67,1 кв.м / год
П'єзоелектрична технологія друку
Збільшена щільність чорного і насиченість глянцю
Чорнило при друку не мають запахів і летючих виділень
Висока швидкість висихання чорнила після нанесення
6-кольоровий друк з використанням помаранчевого і зеленого
Висока яскравість і контрастність деталей з чіткою промальовуванням тонких ліній
Можливість використовувати додатково білі чорнило для більш барвистою друку Багатопрофільна одночасний друк з Ricoh Pro L5130
Плоттер має функцію одночасного друкування кількох різних профілів з однаковою швидкістю. Це в основному застосовується для пробної друку або при створенні цветопроб, коли потрібно надрукувати кілька тестових зразків. Одночасний друк допомагає вибирати необхідний профіль, який знизить витрати часу і зусиль.

Вище продуктивність, вище прибутковість
Латексний широкоформатний принтер Ricoh Pro L5130 розроблений спеціально для особливо вимогливих користувачів. Принтер універсальний, відрізняється високою продуктивністю і великою кількістю можливостей як для друку міцних вуличних вивісок, так і для друку інтер'єрної графіки з високою роздільною здатністю. Неперевершена якість зображення, соковиті кольори, яскраві відтінки білого і насичені тони чорного з максимальним роздільною здатністю 1200 × 1200 DPI. Завжди можна успішно виконати роботу в строк в будь-якому обсязі, тому що принтером Ricoh Pro L5130 зручно користуватися, і пристрій щодня обслуговується автоматично.

Плоттер включає в себе механізм безперебійної подачі чорнила, яка допомагає збільшити продуктивність друку - коли в будь-якому CMYK-картриджі не вистачає чорнила, механізм безперервної подачі автоматично використовує наступний картридж того ж кольору. Це гарантує постійну роботу і високу швидкість друку навіть при збільшенні обсягів друку. Також швидке висихання чорнила допомагає збільшити продуктивність роботи.

Надійні промислові друкують головки Ricoh MH5441
У плоттере Ricoh Pro L5130 використовуються надійні промислові друкують головки MH5441, розраховані на тривалу експлуатацію і забезпечення чудової якості зображення без поправки на термін експлуатації. Вражаючі зображення, чіткий текст і плавні переходи тонів досягаються завдяки можливості отримати різні розміри крапель фарби.

Нові латексні чорнило в Ricoh Pro L5130
Латексні чорнило на увазі суміш латексу, пігментів і розчинника на водній основі. Досягти максимальної чіткості деталей допомагає висока щільність чорного чорнила Aqua Resin. А для більш насиченого і натурального кольору створений покращений глянець. Білі чорнило використовуються для основи при друку на прозорих або кольорових поверхнях, що дозволяє зберегти насиченість. Також метод тришарової друку, який складається в нанесенні білих чорнила між кольорових, дозволяє створити ілюзію двостороннього друку, при фактичній односторонньою.

Екологічність Ricoh Pro L5130
Латексні чорнило пройшли сертифікацію GreenGuard і Greenguard Gold, які гарантують відповідність нормам використання навіть в освітніх і медичних установах. У латексних чорнилі зведено до мінімуму виділення летких органічних сполук, на відміну від розчинних чорнила. Це дозволяє відмовитися від громіздкої системи вентиляції і значно спрощує установку, експлуатацію і розширює сферу застосування.

Більший колірний обхват Ricoh Pro L5130
Інноваційна система друку разом з екологічними латексними чорнилом забезпечує високоякісний друк на різних поверхнях, що включають ПВХ, вініл, синтетичні тканини і ін. В плоттер вбудовані новітні друкують головки Ricoh GEN5, що забезпечують високу швидкість друку і чудову якість зображення. Колірний обхват Ricoh Pro L5130 набагато ширше традиційної 4-кольоровий схеми CMYK: додавання помаранчевих і зелених чорнил дозволяє отримувати яскраві пастельні кольори, ідеально підходящі для друку на прозорих матеріалах.

 

Ricoh Pro L5130 підтримує ефективну друк в трьох колірних режимах:

4-кольоровий режим (CMYK). Базовий режим, що забезпечує баланс продуктивності і якості.
6-кольоровий режим (CMYKOrGr). Режим, в якому крім базових квітів є додавання оранжевого і зеленого кольорів. Це гарантує найкращу якість і широкий колірний спектр.
6-кольоровий режим + білий (CMYKOrGrW). Режим, що поєднує в собі базові кольори і додавання оранжевого, зеленого і білого кольорів, що дає більш високу якість друку, глибину і насиченість відтінків.

6-кольоровий друк забезпечує розширений колірний обхват і точну передачу кольору, що відмінно показує себе в створенні корпоративних брендів і логотипів компанії. Яскраво-помаранчеві і зелене чорнило оптимальні для плакатів і рекламних матеріалів у харчовій промисловості, а завдяки поліпшеним плашковим квітам можна створювати дизайнерську упаковку чудової якості.

Стандартна палітра CMYK або палітра CMYK + білий - завжди відмінну якість зображення
Технологія отримання крапель різного розміру дає чіткий і читабельний текст, природні тони і плавний перехід кольорів з максимальним роздільною здатністю 1200 × 1200 DPI. Для друку на прозорому та кольоровому носії можна налаштувати принтер Ricoh Pro L5130 на використання білого чорнила, за рахунок чого зображення стануть більш яскравими. Білий колір може виграти на контрасті з іншими квітами, або білі чорнило можуть стати «прошарком» між кольоровими, що дозволить бачити зображення з обох сторін при друку на одній стороні.

Універсальність в роботі з носіями - широкий діапазон застосування
Плоттер Ricoh Pro L5130 прекрасно справляється з великою різноманітністю традиційних матеріалів для виробництва вивісок. Крім того, рулонний стрижень діаметром 2-3 дюйми витримує рулони з носієм до 55 кг. Можливий друк на самоклеючих вінілі, на баннерном матеріалі, на тканині, папері, на плівці з підсвічуванням / прозорій плівці, на текстильних матеріалах і на багатьох інших носіях

Контроль і автоматизація роботи з PDF-документами
Принтер швидко справляється з завданнями, автоматизує однотипні завдання і полегшує роботу з PDF-документами для отримання кінцевого продукту. У принтері Ricoh Pro L5130 встановлена ​​програма Onyx RIPCenter для 64-бітових операційних систем. У програмі є сучасна опція Adobe PDF Print Engine і власний менеджер квітів, який дозволяє попередньо переглядати зображення, щоб упевнитися в тому, що віддруковане на принтері зображення буде відповідати будь-яким очікуванням. Принтер швидко приступає до роботи, оснащений інтуїтивним інтерфейсом і інструментами, які допомагають прискорити робочий процес, знизити ймовірність виникнення помилок і мінімізувати відходи матеріалів.

 

Невибагливий в експлуатації і простий в обслуговуванні
Велика інтуїтивно зрозуміла кольорова сенсорна панель управління принтера Ricoh Pro L5130 забезпечує простоту експлуатації пристрою, а також допомагає швидко і легко завантажити матеріал. Автоматична система щоденного обслуговування пристрою дозволяє найбільш ефективно експлуатувати пристрій, скасовує необхідність втручання користувача і забезпечує постійні результати. Пристрій не вимагає постійно присутності оператора - опція «Сигнальна лампа» дозволить спостерігати за роботою пристрою з будь-якої точки офісу. Крім того, без шкоди для продуктивності онлайн-інтерфейс Web Image Monitor дасть можливість відстежувати налаштування всіх принтерів в мережі і матеріалів і стежити за процесами в віддаленому режимі.

Основні області застосування Ricoh Pro L5130
Наявність додаткових колірних режимів дозволяє використовувати принтер при друці матеріалів як для приватного користування, так і для широкого застосування в рекламі і в корпоративній або промислових сферах.

Серед ключових областей застосування Ricoh Pro L5130 можна виділити наступні

Зовнішня реклама. Банери на вуличних щитах, банери на будівлях, прапори, зображення на транспорті.
Реклама в місцях продажів. Рекламні плакати, вбудовані і мобільні стенди, рекламні панелі, графічні зображення на вікнах.
Виставки та заходи. Прапори, підлоги графіка, світлові короби, зовнішні банери.
Декоративне оздоблення. Килими, елементи декору, настінні покриття.
Фотографія і образотворче мистецтво. Дизайн, цифрове образотворче мистецтво, масштабування фотографій.
Вивіски і покажчики. Двосторонні знаки, інформаційні табло, світлові короби, різні вивіски, спеціальні та дорожні знаки.
Гофроупаковка. Екрани, оригінальна упаковка.
Етикетки. Алкоголь та інші напої, продукти харчування, фармацевтичні препарати, косметика, товари для будинку.

Інші публікації

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.