Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

10.07.2020

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

36-дюймовий (0,91 м) SureColor SC-T5400M, який надійде в продаж у цьому місяці, є багатофункціональним, широкоформатним технічним принтером з вбудованим сканером / копиром, який забезпечує просту операцію верхньої завантаження.

Це пристрій був розроблений для тих, хто працює в будівництві та репрографії, які вимагають деталізації, точності і гнучкості.

Старі мапи і креслення, які зазвичай зберігаються у вигляді друкованих копій, можуть бути перетворені в електронні файли і передруковані, в той час як креслення також можуть переглядатися, анотований вручну, скануватися і поширюватися багаторазово.

Інші функції апарату включають швидкість друку 22 секунди для зображення А1, пропускну здатність кольорового сканування 4,5 дюйма і пропускну здатність монохромного сканування 7,5 дюйма, можливість прямого сканування та друку з USB, картридж великої ємності 350 мл і Wi-Fi підключення.

Менеджер з продажу Epson UK Філ Макмуллін сказав: «Ми створили технічні принтери, щоб зробити бізнес більш продуктивним. Будь то сканування докладних креслень САПР або друк POS і постерів, ці принтери створені для враження.

Технічні принтери SC-T3100x і SC-T5400M легко вписуються в більшість сфер і дозволяють користувачам виконувати бездротовий друк з планшетів і смартфонів.

 

Інші публікації

Прийміть наші щирі вітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік відкриє Вам двері в нове життя, де є місце тільки хорошим новинам, приємним сюрпризам, змінам на краще та досягненням нових вершин. Бажаємо Вам завжди розвиватися і рухатися в потрібному напрямку! Здоров'я Вам і благополуччя!

LDS - Power Partner НР.

Друзі, у нас гарні новини! Компанія LDS отримала партнерський статус Power Partner НР на 2021 рік.

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕЄСТРУЙТЕСЯ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.