LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

13.09.2021

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

 Ми довго чекали цього заходу і готувалися представити на ній найперспективніші технології Xerox для друкарень з будь-якими потребами.

Цього року ми прийшли на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Рішення CMYK +, які виводять цифровий друк за звичні рамки і відкривають нові горизонти для поліграфістів, дизайнерів і їх клієнтів.

На стенді успішно пройшла прем'єра двох ЦДМ сімейства Versant, які підтримують матеріали щільністю до 400 г / м2. Модель - Xerox Versant 180 Press і НОВИНКА Xerox Versant 280 Press- були виставлені в комплекті з опцією Xerox Adaptive CMYK Plus, яка додає підтримку білого, золотого, срібного, прозорого і флуоресцентних тонерів вперше в обладнанні Xerox цього сегмента.

Поряд з Xerox Versant 280 Press технології друку CMYK + велике зацікавлення викликали і ЦПМ початкового рівня: Xerox Primelink C9070 і Xerox VersaLink С8000W, які друкують золотом, сріблом, Білим і Прозоримии кольорами. З ними зростаючий ринок декоративної поліграфії став доступний навіть для невеликих друкарень.

В рамках першого дня виставки RemaDays 2021 компанія LDS отримала нагороду в конкурсі «Корони Реклами», як компанія, яка отримала найбільше голосів від своїх замовників в категорії Tech. А також, відсвяткувала 28 річчя компанії LDS.

 

Дивіться фоотчет захода у Фотогалереї.

Інші публікації

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.

Запрошуємо вас відвідати виставку RemaDays 2021

Дорогі друзі! Компанія LDS запрошує Вас відвідати виставку RemaDays 2021, яка відбудеться в період з 7-го по 9-е вересня 2021 року. Цього року ми йдемо на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Відкрийте для себе нові можливості В СВІТІ ЦВЕТНОЙ ДРУКУ З ВИКОРИСТАННЯМ БІЛОГО ТОНЕРА [ожидает перевода]

VersaLink C8000W з білим тонером пропонує відмінні відбитки для ваших клієнтів завдяки друку з білим тонером.

Відбулась презентація Epson_27.05.2021

27 травня 2021 року компанія LDS спільно з Epson провели презентацію: «Бізнес - друк і проекційні рішення для бізнесу»

Вебінар "Рішення Xerox для професійних поліграфістів", 10 червня 2021 року об 11:00

Компанія LDS спільно з XEROX запрошує Вас та Ваших колег на вебінар, де ми розповімо про новітні гнучкі технології, які допомагають зростанню друкарського бізнесу.Приєднуйтесь 10 червня 2021 року об 11:00.

Презентація Epson: «Бізнес - друк та проекційні рішення для бізнесу», 27 травня 2021 року

Запрошуємо Вас і Ваших колег відвідати презентацію Epson, де Ви зможете поспілкуватися з представниками компанії Epson, протестувати техніку і задати всі питання щодо пристроїв Epson.

TRADE IN - обміняйте старе на нове!

Trade-in від Xerox. Міняємо по фото: старий принтер на новий кольоровий Xerox VersaLink C8000 / C9000 зі знижкою 40%

Нова ЦПМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку.

Компанія Xerox оголосила про запуск повноколірного ЦПМ Xerox Versant 280 Press * - наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі - 80 сторінок в хвилину.

Чотири ознаки того, що вам час оновити технологію друку.

Ви так зосереджені на розгортанні роботи в промисловому середовищі, що у вас немає часу ставити собі важливі питання: Як змінилися умови на ринку?