LDS представила інноваційні технології Xerox для друку на виставці RemaDays 2021!

13.09.2021

З 7-9 вересня відбулася міжнародна виставка реклами і друку RemaDays Kyiv 2021 - це одне з найбільших спеціалізованих заходів в Україні!

 Ми довго чекали цього заходу і готувалися представити на ній найперспективніші технології Xerox для друкарень з будь-якими потребами.

Цього року ми прийшли на RemaDays під гаслом «BEYOND CMYK» або «11 КОЛЬОРІВ = МІЛЬЙОН МОЖЛИВОСТЕЙ!!».

Рішення CMYK +, які виводять цифровий друк за звичні рамки і відкривають нові горизонти для поліграфістів, дизайнерів і їх клієнтів.

На стенді успішно пройшла прем'єра двох ЦДМ сімейства Versant, які підтримують матеріали щільністю до 400 г / м2. Модель - Xerox Versant 180 Press і НОВИНКА Xerox Versant 280 Press- були виставлені в комплекті з опцією Xerox Adaptive CMYK Plus, яка додає підтримку білого, золотого, срібного, прозорого і флуоресцентних тонерів вперше в обладнанні Xerox цього сегмента.

Поряд з Xerox Versant 280 Press технології друку CMYK + велике зацікавлення викликали і ЦПМ початкового рівня: Xerox Primelink C9070 і Xerox VersaLink С8000W, які друкують золотом, сріблом, Білим і Прозоримии кольорами. З ними зростаючий ринок декоративної поліграфії став доступний навіть для невеликих друкарень.

В рамках першого дня виставки RemaDays 2021 компанія LDS отримала нагороду в конкурсі «Корони Реклами», як компанія, яка отримала найбільше голосів від своїх замовників в категорії Tech. А також, відсвяткувала 28 річчя компанії LDS.

 

Дивіться фоотчет захода у Фотогалереї.

Інші публікації

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Сучасний принтер як важливий банківський інструмент

Використання технологій у сучасній банківській справі стає дедалі більш оцифрованим. При цьому, незважаючи на те, що більша частина інформації може зберігатися в Інтернеті, як і раніше, існує безліч аспектів, для яких буде потрібний високоякісний принтер.

Посібник з найпоширеніших термінів у пресі

Світ друку та принтерів надзвичайно великий, і тут важливо «не відставати» від останніх нововведень, технологій та практик. Купуючи новий принтер для свого бізнесу, вам знадобиться модель з багатьма чудовими функціями, доступними для використання.

Переваги широкоформатного друку

Для тих, хто працює в таких галузях, як графічний дизайн, мистецтво чи архітектура, зображення мають першорядне значення. Рано чи пізно ви виявите, що друк такого роду може бути дуже дорогим.

Семейство принтеров и МФУ Xerox VersaLink

Істотно підвищують продуктивність на робочому місці, надаючи нові способи вирішення старих завдань, ефективно та безпечно трансформуючи сучасне робоче середовище.

Сімейство БФУ Xerox AltaLink для великих обсягів друку

Вони розроблені для вимогливої аудиторії, для якої важливими є передова фінішна обробка, друк великих обсягів та відповідність найсуворішим вимогам безпеки.

Технологія Xerox ConnectKey

Технологія Xerox ConnectKey

Рішення Epson_29.09.2021

Відбулась презентація: «Рішення Epson для бізнесу» на якій ми презентували найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку для різноманітних бізнес-потреб, а також проекційне обладнання, сканери та широкоформатні принтери.

Презентація «Рішення Epson для бізнесу»

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати презентацію: «Рішення Epson для бізнесу» на якій представники компанії презентують найсучасніші рішення Epson для економного та енергоефективного друку.

Нова ЦДМ Xerox Versant 4100 Press: ще більше можливостей роботи з матеріалами

Компанія Xerox запустила на українському ринку повнокольоровий ЦДМ Xerox Versant 4100 Press. Новинка допоможе друкарням ефективно виконувати замовлення з довгими і короткими тиражами.