Особливості БФП Kyocera TASKalfa 508ci
Кольоровий БФП 3 в 1 (копір, принтер, кольоровий сканер, факс опція) Kyocera TASKalfa 408ci з технологією HyPAS і дисплеєм 17,8 см для зручного налаштування і управління пристроєм.
Даний БФП призначено для тих, хто багато друкує в кольорі в форматі А4 і потребує надійного пристрої з можливістю підключення додаткових пристроїв обробки документів. Можливість підключення фінішерів і більш низька вартість копії за рахунок більш ємних і дешевих картриджів - головні відмінності серії TASKalfa від серії M.
Основні переваги даного БФП:
- 50 сторінок кольорової і чорно-білого друку формату А4 в хвилину з роздільною здатністю 9 600dpi
- Навантаження до 150 тис. Сторінок в місяць, ресурс картриджів - 24 тис. Стор. Чорний і 18 тис. Стор. Комплект кольорових
- Мережевий Gigabit Ethernet і USB інтерфейси, кольоровий сенсорний екран 7 дюймів і вбудована підтримка HyPAS