Новий imageRUNNER C3125 від Canon!

04.02.2020

Новий imageRUNNER C3125i має кілька переваг у порівнянні з поточною моделлю, націлених на підвищення продуктивності ваших клієнтів і забезпечуючи при цьому його потенціал для подальшого збільшення продажів і частки ринку.

Здатність доставляти високоякісні результати підкріплені довголітньої надійністю ImageRUNNER C3125i замінює серію C3000, додаючи нові можливості персоналізації, розширену підтримку мультимедіа і хмарного сканування.

Все це робить ImageRUNNER C3125i ідеальним рішенням як для вас, так і для ваших клієнтів. Нова модель успадкувала низькі витрати по експлуатації та зазначену багатьма нагородами надійність (BLI 2018 «Видатний кольоровий МФУ початкового рівня»).

Новий imageRUNNER C3125i дає можливість надавати простий і вигідний сервіс завдяки:

  • Використанню існуючих апаратних і сервісних ноу-хау з портфоліо imageRUNNER ADVANCE
  • Мінімальний час установки - завдяки використанню стандарного автоподатчика документів, включеного в заводську поставку
  • Обслужених і сервіс - в серії C3125i використовуються ті ж запасні частини що і в серії imageRUNNER ADVANCE C3500, що скорочує обсяг необхідних складських запасів.
  • Розширені можливості віддаленого управління з додаванням CDS (системи доставки контенту) для будь-яких оновлень прошивки.

Інші публікації

Безкоштовний вебінар «Аутсорсинг офісного друку»

Компанія LDS спільно з компанією XEROX запрошує Вас на безкоштовний вебінар, де ми розповімо про переваги та можливості аутсорсингу друку. Приєднуйтесь 03 грудня 2020 року об 11:00. РЕГЕСТРУЙТЕСЬ ↓

LDS - Business Partner HPE. 2021.

Компанія LDS є затвердженим учасником партнерської програми і відповідає всім вимогам бізнес партнера компанії HPE, на 2021 рік.

Інсталяція першого в Україні латексного принтера Ricoh Pro L5160

Компанія Megatrade подякувала компанії LDS за доставку і запуск першого латексного принтера Ricoh Pro L5160.

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.