Дорогі жінки! Вітаємо вас з 8 березня!

06.03.2019

Дорогі жінки! Компанія LDS вітає вас зі святом весни, краси і любові - з 8-м Березня! Нехай ваша душа до країв наповниться світлом, теплом і радістю від щирих побажань, ніжних квітів, приємних сюрпризів! І нехай посмішка ніколи не сходить з ваших уст! З щирими побажаннями, колектив компанії LDS.

Інші публікації

Аутсорсинг офісної друку - Більше ніж просто друк!

Компанія LDS допоможе вам впровадити рішення MPS для більш точного прогнозування витрат, збільшення часу безперебійної роботи і підвищення безпеки друку вашого офісу.

Технологія HP PageWide

Уявіть собі, що в майбутньому ви заново винайшли і удосконалили спосіб друку. Більш швидкий, продуктивний і ефективний, але менш енергоємний і менш витратний. Абсолютна підвищення продуктивності.

Великі речі в маленькій упаковці. Xerox Duplex

Нові досягнення в області технологій і програмного забезпечення вносять більший внесок в більш дрібні і прості у використанні пропозиції.

Запрошуємо відвідати стенд Xerox в рамках виставки CEE 2019

Компанія LDS запрошує вас відвідати стенд компанії Xerox в рамках щорічної спеціалізованої виставки CEE 2019, організованою компанією ERC. Захід буде проходити 5 - 7 квітня, за адресою: м Київ, вул. Межигірська, 82.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Лінійка офісних кольорових та монохромних МФУ Xerox формату А3.

Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

12 лютого 2019 року в заміському комплексі Onovo Dendra Hotel, компанія LDS спільно з представництвом HP Inc. провели масштабний семінар на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.», серед відвідувачів було 50 представників організацій різних галузей.

СЕМІНАР: Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc.

LDS спільно з HP Inc, запрошує Вас відвідати захід на тему: «Керовані послуги друку (MPS) на нових пристроях HP Inc». 12 лютого 2019, 10:00, Onovo Dendra Hotel.

Щиро вітаємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Шановнi Друзі! Щиро вітаємо з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Нехай ці добрі зимові свята принесуть Вам, мир, спокій, злагоду, впевненість та процвітання! Бажаємо як можна частіше посміхатися, радіти та дарувати гарний настрій оточуючим!

Початок продажів широкоформатних сканерів ROWEScan450i.

ROWE Scan 450i - новий клас високотехнологічних сканерів, який включає в себе три моделі з шириною сканування 24 ", 36" і 44 ". Найвища оптичне дозвіл на ринку 2400 х 1200 dpi, а також велика кількість революційних технологій, дозволяють отримати чудовий результат навіть з архівними та пошкодженими оригіналами.

Компанії ЛДС підтвердили статус "Авторизований сервісний центр EPSON"

Корпорація Epson після ретельного аудиту подтерділа компанії «ЛДС-Сервіс» (Київ) статус Авторизованого сервісного партнера на період 2017-2018 рік, надавши її замовникам, ще більше можливостей в отриманні високого рівня сервісної підтримки.