Аутсорсинг офісної друку - Більше ніж просто друк!

15.05.2019

Компанія LDS допоможе вам впровадити рішення MPS для більш точного прогнозування витрат, збільшення часу безперебійної роботи і підвищення безпеки друку вашого офісу.

Витрати на друк не завжди очевидні і схожі на айсберг - вони складаються з видимих ​​прямих витрат і прихованих непрямих витрат. І якщо прямі витрати на саме обладнання, його ремонт та витратні матеріали для багатьох очевидні, то непрямі витрати часто не враховуються.

Компанія LDS протягом 25 років входить в топ-50 європейських партнерів компанії HP і одна з небагатьох має почесний статус HP Premier Partner 2019 спеціалізації Managed Print Specialist (MPS),
надаючи керовані послуги друку для корпоративних замовників по всій території України. У LDS працюють тільки висококваліфіковані інженери і менеджери, сертифіковані за всіма новітніми програмами навчання HP Inc.


Звертайтеся до нас і ви отримаєте індивідуальне рішення по оптимізації друку для вашого офісу, недоступне іншим партнерам НР Inc.

За детальною консультацією звертайтеся до фахівця компанії LDS, Олега Кулініча по тел. (044) 231-10-47, (063) 485-49-04, e-mail: oleh.kulynych@lds.com.ua

Інші публікації

Нові HP DesignJet - самі удобниев використанні широкоформатні принтери.

Найбільш компактні і зручні принтери в лінійці HP DesignJetсоздани з турботою про екологію.

Струминні принтери Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Кращий результат серед всіх партнерів XEROX.

Компанія «ЛДС» вже за 3-й квартал інсталювала 5 високопродуктивних БФП Xerox Versant 180 Press.

Новий латексний плоттер Ricoh Pro L5160

Ricoh Pro L5160 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

НОВИНКА! Латексний плоттер Ricoh Pro L5130

Ricoh Pro L5130 - це універсальний широкоформатний латексний плоттер.

Новий чотириколірний широкоформатний принтер Epson SureColor SC-T5400M 36"

Ці швидкі, компактні і безшумні пристрої були спеціально створені для ефективної роботи архітекторів, інженерів, конструкторів і т.д. навіть в невеликому офісі або студії.

Принтер Epson SureColor SC-T3100X - принципово нове рішення!

Рекордно низька вартість володіння і висока швидкість друку роблять принтер Epson SureColor SC-T3100X ідеальним рішенням для роботи з САПР, ГІС та рекламними матеріалами.

Статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp.

Компанія LDS підтвердила статус авторизованого партнера Authorized Dealer Sharp на території України в сфері рішень друку. Наші знання і досвід підтверджені сертифікатом виробника.

Статус Silver Partner Canon

Компанія LDS підтвердила партнерський статус Silver Partner Canon по копіювальній техніці: МФУ, принтери, сканери, широкоформатні принтери.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам.

Компанія Brother надала підтримку медичним установам в боротьбі з пандемією Covid-19